רבים מאיתנו מכירים את התחושה: אנו במהלך אקט מיני, אנו נהנים כל כך, כה מתרגשים ולפתע, אנו שואלים את עצמנו איך לגמור לאט יותר. יתכן כי נופתע לגלות, אך רבים שואלים בדיוק את אותה שאלה: סקרים קובעים כי כיום כשבעה מכל עשרה גברים שואלים את עצמם איך לגמור לאט יותר, כאשר הכוונה היא לגברים מצעירותם ועד לשנות גיל הזהב.

להזמנת ספריי השהייה - לחץ כאן

תזונה לשפיכה איטית יותר

  • אבטיח – האבטיח האדום והקיצי מסייע לנו להתמודד עם השאלה איך לגמור לאט יותר, על ידי העשרת גופנו בנוגד החמצון ליקופן, ויטמין A והרבה מאוד מים. יחד, השלושה תורמים לייעול תהליכים המתרחשים בגופנו, מסייעים לנו לחוש רגועים יותר ולכלי הדם שלנו להיות רפויים יותר. ככל שהחלקים בגופנו רפויים יותר, כך יהיה לנו קל יותר לענות על השאלה איך לגמור לאט יותר.
  • מאכלים העשירים במגנזיום – זהו מינרל מהותי מאוד עבורנו, משום שהוא אחראי על תהליכי ההרגעה בגופנו, בין היתר תהליך ההרפיה של השרירים. הסיבה שאנו שואלים את עצמנו איך לגמור לאט יותר, היא ששרירי רצפת האגן שלנו מתכווצים מהר מדי ודוחפים את הזרע שלנו החוצה, מה שמייצר את הדחף העזר שלנו לגמור לאט יותר. אם נעשיר את גופנו במגנזיום, השרירים של גופנו יהיו רפויים יותר ועל ידי כך, אנו נוכל לשמר זקפה חזקה וארוכת טווח. מגנזיום ניתן לספוג דרך מאכלים כגון קטניות, אגוזים, מוצרי סויה, דגנים מלאים, קקאו, בננות ובטטות.
  • אגוז המוסקט – רובנו מכירים את האגוז הארומטי ממאכלים איטלקיים, אך הוא טומן בחובו הרבה ערכים תזונתיים, שיכולים לסייע לנו להתמודד עם השאלה איך לגמור לאט יותר: אגוז המוסקט עשיר בשלל מינרלים כגון ברזל, אבץ, אשלגן, מנגן ונחושת, אשר תורמים לחיזוק האון המיני שלנו.


להזמנת ספריי השהייה - לחץ כאן