בעולם הטכנולוגי של המאה ה-21, רובנו חשים מותקפים על ידי הסטנדרטים החדשניים שדורשים מאיתנו יופי באופן קיצוני, שלעיתים נתפס כבלתי-אפשרי: מגזינים, סרטים ואף סרטי פורנו מציגים מציאות שאיננה ריאליסטית, בה איפור, זוויות צילום ופוטושופ הם רק חלק מהדרכים לעוות את המקור.

אנחנו והאנשים סביבנו "בולעים" את המראות וכתוצאה מכך, מתחילים לבקר את עצמנו; את המראה שלנו ולפתח חוסר ביטחון באשר ליופי האישי והמופלא שלנו.

יתכן וכי רבים מאיתנו אף שקלו לפנות לניתוחים פלסטיים או לבצע פרוצדורות של ממש כדי להגשים את דימוי היופי: סקרים מעידים כי גברים רבים פונים לייעוצי הגדלת פין ואף כ- 15,000 בשנה מבצעים את הניתוח בממוצע. האבסורד הוא שרוב הגברים הללו הם בעלי גודל איבר מין ממוצע (13.5 ס"מ).

האמת היא שהצורך להגדיל את הפין הוא בדרך כלל איננו מיני. מרחב הנרתיק של האישה הממוצעת עומד על כ- 7 ס"מ בלבד, בעוד שגם הפינים הקטנים ביותר עומדים על 7-8 ס"מ לכל הפחות.

במילים אחרות – כולנו יכולים לספק את הפרטנר/ית שלנו ולחוות שיכרון חושים מהחוויה ללא הגדלה ניתוחית. עם זאת, יש לציין כי סקרים מעידים שרוב הנשים נהנות מאיבר מין עבה, אשר מצליח לענג כל אזור רגיש.

מאז ומעולם הפין היה עבורנו להרבה יותר מאיבר מין – הוא מסמל את הגבריות שלנו, מעניק לנו ביטחון, תחושות של עוצמתיות, גבריות ואושר עילאי.

אם איננו מרוצים מגודל או עובי הפין שלנו, עלינו לעשות משהו בנדון, אך כיום ישנם פתרונות טבעיים ופשוטים בהרבה מניתוח – אשר אינם פולשניים ותורמים לתוצאות יעילות.

2 שיטות טבעיות להגדלת הפין:

  • אנדרו פינס: זהו מוצר אשר מחקרים איששו כי גברים בין הגילאים 18 ועד 60 עשויים להרוויח ממנו, על ידי הגדלה טבעית של 0.5-4 ס"מ של איבר המין שלנו, בעת זקפה או רפיון. מאושר על ידי ארגונים אירופאים וה- FDA, האנדרו פינס מתלבש על איבר המין שלנו ומותח אותו בעזרת גומיה: באמצעות אפקט המתיחה (הליך רפואי אשר משתמשים בו למתיחת עצמות, מתיחת עור) הוא מביא להאצת תהליכי ההתחדשות התאית שלנו, ללא תופעות לוואי. משתמשים רבים אשר רכשו את המכשיר להגדלת הפין, מעידים על שיפור משמעותי של אורך ועובי הפין לאחר 6-7 חודשי שימוש.
  • משאבות ואקום לזקפה: הן כלי יעיל וידוע לטיפול בזקפה חלשה, שנובעת מזרימה לקויה של דם לאזור איבר המין הגברי: אפקט השאיבה תורם להאצת מחזוק הדם באזור החלציים ועל ידי כך, תורם לזקפה חזקה. פעולת השאיבה מביאה לאפקט שמסייע להגדיל את איבר המין באופן זמני.