רבים מאיתנו ודאי שואלים את עצמנו איך להוריד אחוזי שומן, השאלה היא אם אנו עושים זאת כדי לפתח מסת שריר או כדי להפחית ממשקלנו.
לכאן או לכאן, יש לציין כי רק שילוב נכון של פעילות גופנית, תזונה נכונה ושינה מאוזנת יובילו לתשובה איך להוריד אחוזי שומן.


איך להוריד אחוזי שומן מבחינה תזונתית:

• נפחית את כמות השומנים הלא בריאים שאנו מעכלים – שומנים מהונדסים גנטית כגון שומני טרנס או חומצות שומן רוויות בחלקן, אינן בריאות עבורנו כלל: הן מצטברות במחזור הדם שלנו ובמאגרי השומנים שלנו, כאשר לגופנו קשה מאוד לנקות אותם או לנצל אותם לשם ביצוע פעולות שונות בגופנו, כמו השומנים הבריאים. כתוצאה מכך, נוצרת בגופנו שכבה של שומן, אשר עשויה להוביל לתופעות חריפות.

• נאכל שומנים בריאים – ודאי איש מאיתנו לא חשב כי התשובה לשאלה איך להוריד אחוזי שומן תהיה לאכול שומן, אך מדובר כאן בשומן ספציפי, הקרוי אומגה 3: גופנו זקוק לשומנים במידת מה, כדי לבצע תהליכים בסיסיים בגופנו. אומגה 3 היא חומצת שומן בלתי-רוויה, אשר גופנו מצליח לנצל בשלמותה ולא מתקשה לפרקה כלל ולכן, כדאי לנו לאכול בעיקר ממנה. אף על פי שהיא בריאה, כדי להשיב לשאלה איך להוריד אחוזי שומן, כדאי לנו לאכול רק 0.25 גרם על כל ק"ג שאנו שוקלים משומנים בריאים, כך שלא יצטברו במאגרים בגופנו וירחיבו את שכבת השומן.

• נרבה באכילת חלבונים – החלבונים בגופנו שווים בכוחם לשומנים ויכולים להחליף אותם בכל עת: כאשר אנו משיבים לשאלה איך להוריד אחוזי שומן, התשובה האולטימטיבית היא – באמצעות אכילה מרובה של חלבונים. החלבונים יצרו שכבה סביב גופנו במקום השומנים ויביאו לגוף שרירי, מפוסל ובריא. כדי איך להוריד אחוזי שומן, עלינו לאכול בין 0.8-2 גרם של חלבון, על כל ק"ג שאנו שוקלים.

להזמנה ישירה של כדורי הרזיה טבעיים - לחצו כאן

Super Food Diet Banner new1