כאשר אנו שואלים את עצמנו איך להוריד שומן בבטן, אנו מתחילים תהליך נכון בו אנו מבינים כי עד כה לא ניהלנו אורח חיים בריא ואנו רוצים לבצע שינוי. איך להוריד שומן בבטן היא איננה שאלה פשוטה, אך קיימת לה תשובה אחת נכונה: שילוב נכון של תזונה נכונה, פעילות גופנית ושינה מרובה יתרמו איך להוריד שומן בבטן באופן בריא ואפקטיבי.תזונה נכונה של איך להוריד שומן בבטן תכלול:

• סיבים תזונתיים – הסיבים הן פחמימות שגופנו לא באמת מפרק, לכן הם פשוט עוברים במערכת העיכול שלנו. על ידי כך הם תורמים לשיפור מספר תהליכים: שומרים על מערכת עיכול אקטיבית, מקנים תחושת שובע לאורך זמן, מסייעים לנקות את מחזור הדם מהצטברויות שומנים ולהביא לפירוק איטי ונכון של סוכרים בגופנו. אנו יכולים ליהנות מסיבים תזונתיים המצויים בקטניות, אגוזים, אבוקדו, בננות, דגנים מלאים, נבטים ועוד שיתרמו לתשובה לשאלה איך להוריד שומן בבטן.

• ירקות ופירות – איך להוריד שומן בבטן היא שאלה שדורשת מאיתנו להפחית בשומנים לא בריאים, סוכרים, קמח לבן ומלחים ולהתמקד בבריאות הטעימה של הטבע שלנו; הירקות והפירות. הם עשירים בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון שיסייעו להאיץ את תהליך העיכול שלנו, לתרום לתהליכי ניקוי הרעלים וניקוי מחזור הדם בגופנו ואף לשפר תהליכים רבים בגופנו שבכלל לא היינו מעלים על דעתנו כגון חדות קוגניטיבית או תפקוד מיני.

• אומגה 3 – חומצת שומן חיונית שלא מצויה מספיק בתזונה המערבית של היום. איך להוריד שומן בבטן תרוויח מאוד מאומגה 3, משום שהיא תסייע לפרק את השומנים בגופנו ולנקות אותו מהצטברויות של שומנים שאינם בריאים. בנוסף, גם אומגה 3 תסייע להאיץ את תהליך העיכול, את תהליך ניקוי הרעלים ולתרום לשיפור החדות הקוגניטיבית שלנו.