כאשר אנו שואלים את עצמנו איך להעלות מסת שריר, אנו בוודאי יודעים כי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת, היא באמצעות פעילות גופנית. התעמלות מסייעת להניע את הגוף ולפתח אותו, על ידי קריעה ופציעה של השריר.

בדומה לפעילות גופנית, גם שינה ערבה היא מהותית איך להעלות מסת שריר: כאשר אנו ישנים, גופנו מבצע שלל תהליכים שונים בגופנו כגון תהליכי גדילה, שריפת שומנים, ניקיון ובניית השריר מחדש. מטרת הגוף שלנו היא לבנות את השריר בצורה איכותית יותר ולכן, הוא יבנה אותו חזק ויציב יותר משהיה בעבר.איך להעלות מסת שריר באמצעות תזונה:

כמו כל חלק בגוף שלנו, גם השרירים זקוקים למזון שיסייע איך להעלות מסת שריר. המזון של השרירים שלנו הם – החלבונים.

החלבונים מסייעים להזין את השרירים שלנו ולפתח אותם בלילה, כאשר אנו ישנים. על ידי כך, אנו מונעים נזקים לאחר האימון, שומרים על עצמנו חזקים ואף מגבירים את היכולת שלנו לעמוד בפני אימונים אינטנסיביים יותר.

יש לציין כי לחלבונים שלל תפקידים נוספים בגופנו מעבר איך להעלות מסת שריר כגון ייעול תהליך העיכול, ייצור אנרגיה בגוף, לשמור על בריאות השריר, העור והעצם, מסייעים למטב פעילויות שונות במערכת העצבים ואף מעניקים תחושת שובע לאורך זמן.

כדי ליהנות מחלבונים, כדאי לנו ליהנות משלל חלבונים ממקורות איכותיים, כגון בביצים, בקר, קטניות, דגנים כגון קינואה, אורז מלא, כוסמת, שקדים, שיבולת שועל, ברוקולי ועוד.


איך להעלות מסת שריר באמצעות אבקות חלבון:

אבקות החלבון נועדו לתרום איך להעלות מסת שריר, על ידי העשרת גופנו בחומצות אמינו. חומצות אמינו מסייעות לבנות את החלבונים בגופנו וככל שיש לנו יותר חומצות אמינו בגוף – כך יהיו לנו יותר חלבונים בגוף.

אם אנו מרבים לבצע פעילות גופנית, כדאי לנו לשלב אבקות חלבון בתזונה היומית שלנו, כדי לשמור על איזון גופני.