איך לרזות מהר נדמית כשאלת השאלות לרבים מאיתנו, שכן התהליך איננו פשוט ודורש מאיתנו לשנות אינספור הרגלים. האמת היא שין "גלולת קסם" שתסייע לנו להפחית ממשקלנו במהירות ובקלות, אך ישנן דרכים להאיץ את התהליך, אותן נחשוק בהמשך.


איך לרזות מהר באמצעות משטר הרזייה:

• תזונה נכונה – חלק מהותי מכל שאלה של איך לרזות מהר: התזונה המערבית עתירה בשומנים לא בריאים, מלח, סוכר וקמח לבן, שאינם בריאים לגופנו ותורמים לקצב ההשמנה שלנו. מומלץ כי נחליף את הרכיבים הללו בירקות, פירות, קטניות, דגנים מלאים ושמנים בריאים מביצים או דגים שומניים, שיסייעו לנו להעשיר את גופנו בבריאות ולקדם את השאלה איך לרזות מהר. אם אנו מתקשים, כדאי לנו למצוא דרכים בריאות להחליף תבלינים לא בריאים. לדוגמא, את המלח ניתן להחליף בקלות בלימון.

• פעילות גופנית – חלק מהותי מכל משטר אימונים של איך לרזות מהר. מומלץ שנבצע פעילות גופנית 3-4 פעמים ביום, כך שנוכל לחזק את השרירים שלנו ולייעל את תהליכי שריפת השומנים של גופנו. כדי לשמור על גופנו בריא, נדאג להעשיר אותו בחלבונים שיסייעו להזין את השרירים ולמנוע פציעות לאחר האימון.

• שינה מרובה – במהלך השינה מתבצעים תהליכים רבים שתורמים איך לרזות מהר: תהליכי שריפת השומנים מהירים יותר, תהליכי תיקון רקמות ושרירים פועלים בשיא הכוח ואנו מאפשרים לגופנו לנוח, כך שייהנה מרמות אנרגיה גבוהות, אותן נוכל לנצל בחדר הכושר.


איך לרזות מהר בסיוע תוספי תזונה:

למרות ההוראות הברורות, כולנו יודעים כי שינוי ומיטוב הרגלים דורשים מאיתנו זמן. כדי לזרז את התהליך, כדאי לנו לשלב בתזונה היומית שלנו תוספי תזונה התורמים להרזיה, כגון הפורסקולין, המופק מהשורש COLEUS FORSKOFLII. הפורסקולין מכיל חומר פעיל הקרוי דיטרפן, אשר תפקידו הוא לסייע ולשחרר את מאגרי השומנים שלנו, כך שיהיו זמינים יותר לשריפה בגופנו ויתרמו לתהליך איך לרזות מהר. משום שלגוף יש שומנים שיוכל לשרוף בשפע כעת, הוא לא זקוק למזון ולכן מקנה לנו תחושת שובע, שתישמר לאורך זמן.

Super Food Diet Banner new1