עבור רבים מאיתנו הזרע הוא אינו רק הנוזל שנפלט בעת קיום יחסי המין אלא הוא מהווה חלק חשוב באקט המיני היות ויש זוגות רבים שפליטת הזרע מגרה אותם ואף מגבירה את החשק המיני עוד יותר. לכן, עבור זוגות אלה לריח ולטעם של הזרע ישנה חשיבות רבה עבור הגבר אך במיוחד עבור האישה. ישנם זוגות רבים אשר נמנעים מגמירה חיצונית בעיקר לאור העובדה ששני בני הזוג לא שלמים עם הריח או עם הטעם של הזרע של בן הזוג. רבים מאותם זוגות כלל לא יודעים שאת טעמו של הזרע ניתן לשפר במספר דרכים מאוד פשוטות ובלי יותר מידי מאמץ. הזרע מורכב רק ממעט מאוד תאים ועיקר מרכיביו הם חלבונים, מינרלים ונוזלים אחרים אשר אנו צורכים בדרכים כאלה ואחרות. לכן על מנת לשפר את טעמו של הזרע עלינו לשים דגש על הדברים אותם אנו צורכים במהלך היום.   

 

השפעת התזונה של טעם הזרע

 

הזרע, כמו כל נוזל גוף מושפע באופן ישיר מהתזונה אותה צורך הגבר בשעות שלפני קיום יחסי המין. על מנת לפשט את העניין ניקח הפרשות גוף אחרות כמו זיעה או שתן, אשר כמובן מושפעות מהמזון והשתייה אותם אנו צורכים כאשר למשל אי שתייה של מים תגרום לנו לשתן צהוב, או צריכה של תבלינים חזקים תגרום לנו לריח גוף לא נעים בעת ההזעה כמו למשל צריכה של מזונות דוגמת אספרגוס ועמבה אשר גורמים לריח רע בעת מתן שתן. לעומת זאת צריכה של מזונות מתוקים, מזונות אשר מכילים כמות גבוהה של סוכרים מן הטבע או מזונות אשר מרכיב הנוזלים בהם גבוה ישפרו פלאים את טעמו של הזרע. 

 

אז מה עלינו לעשות על מנת לשפר את הטעם של הזרע?

 

ראשית, צריכת כמויות מוגברות של מים ינקו את כל הרעלים והמינרלים אשר נותנים טעם רע לזרע שלנו מן המערכת. שתייה של כמויות גדולות כגון ליטר וחצי מים לא רק טובים לגוף, אלא גם יעניקו לזרע שלכם טען ניטרלי, היות וחלקו גם מורכב ממים. אז כפי שציינו שישנם מזונות אשר מהם כדאי להמנע כדי לשפר את טעמו של הזרע, כעת נציין בפניכםאילו מזונות מומלץ לצרוך על מנת לשפר את טעמו. בראש ובראשונה יש לצרוך מזונות אשר מכילים כמות גבוהה של סוכרים מן הטבע כמו פירות כגון תותים, אננס, ענבים וכדומה. שנית מומלץ לצרוך ירקות אשר מכילים כמות גבוהה של נוזלים כמו חסה, אשר מורכבת בעיקר ממים, מלפפון, עגבנייה וכדומה. ככלל מומלץ לצרוך כמה שיותר מזונות בצורתם הטבעית ופחות מזונות מעובדים או מזונות מוכנים מראש אשר מכילים יותר תבלינים, כימיקלים ומרכיבים משמרים אשר עלולים להשפיע לרעה על טעמו של הזרע. מזונות נוספים אשר כדאי להמנע מהם על מנת שנוכל לשפר את טעמו של הזרע הם חלב ומוצריו אך גם מוצרי בשר. אם תצליחו להקפיד על כל הכללים האלו מובטחת לכם חוויה אוראלית נעימה יותר שכנראה תשדרג לשניכם את חיי המין.