כידוע לכל יחסים אינטימיים פוריים המתקיימים לעיתים תכופות מסייעים בשיפור אורח החיים שלנו, תורמים לבריאות, מסייעים לשמור על איזון ובעיקר משחררים את הגוף מכל המתח והלחץ המלווים אותנו יום אחרי יום. מחקרים מראים כי קיום יחסי מין פוריים נחשב לפעילות גופנית לכל דבר ולכן מסייע בתהליך הירידה במשקל, מפחית את הסיכוי לחלות במחלות לב, מפחית את הסיכוי לדיכאון ואפילו מסייע בחיזוקה של המערכת החיסונית ובכך מצמצם את הסיכוי לשפעת והתקררויות. כמובן שיחסים מיניים יכולים להיות טכניים ודי משעממים, ממש כמו פעולה רובוטית לעומת יחסים מעניינים, מגוונים, כיפיים להם אנו רק מחכים. אז איך לשפר ביצועים במיטה? הנה כמה טיפים שיהפכו את חדר המיטות שלכם למקום המועדף עליכם בסוף כל יום…

 

סלקו את הבושה - זה המקום להפעיל את הדמיון

כשאנחנו ילדים אנו יכולים להפעיל את הדמיון, לשחק בכל משחק שעולה על רוחנו, לחשוב שאנחנו ציפורים שעפות בשמים, דרקונים שיורים חצים של אש או דגים ששוחים להם בהנאה במי האוקיינוס. עם הגיל, הסביבה מדכאת לנו את הדמיון, את היצירתיות ואת היכולת לצאת מהגבולות וחדר המיטות זה בדיוק המקום להחזיר את זה. עשו שימוש בכל מיני דברים כמו קוביות קרח, סירופ שוקולד, תותים ושאר דברים חושניים שידליקו את הצד השני ויחממו את האווירה.

 

ספרו אחד לשני - מה אתם אוהבים

תקשורת טובה היא הבסיס ליחסים אינטימיים מוצלחים, כייפיים וחושניים. זה המקום לספר אחד לשני מה עושה לכם את זה ופשוט להגשים פנטזיות. נכון, לפעמים זה מביך אבל קצת אלכוהול יכול לעשות עבודה מדהימה לפתיחות ביניכם.

 

השקיעו בעיצוב

זה בדיוק המקום לשכוח מכל הצרות, להדליק נרות עם הריחות שאתם הכי אוהבים, להשקיע במצעים איכותיים, רכים ומלטפים, לפזר פרחים אדומים ממש כמו בסרטים, לשים ברקע מוזיקה רומנטית ופשוט להתמכר לאווירה הכל כך מיוחדת הזאת. נכון זה דורש השקעה, זמן ואפילו מחשבה אבל אחרי שהכל יהיה מוכן לערב שכולו רומנטיקה, גם היחסים במיטה ישתפרו פלאים את זה אנחנו מבטיחים לכם. אם לא בא לכם להשקיע בזה בעצמכם, תוכלו לארגן לעצמכם ערב רומנטי בבקתה רומנטית או חדר בבית מלון, אפילו לכמה שעות שם יעשו את כל עבודת העיצוב עבורכם.

 

 

מגרש משחקים חד פעמי

שוק צעצועי המין מציע אינספור אפשרויות שיהפכו את היחסים האינטימיים לעוצמתיים במיוחד. היום אין צורך לחשוש מחדירה לפרטיות שכן אפשר לבחור את הצעצועים שלכם ברשת האינטרנט מבלי לחשוף את זהותכם. התחילו מצעצועים למתחילים, לאט לאט תוכלו להתקדם אחרי שתרגישו קצת יותר פתוחים עם הנושא. תמיד תזכרו, סקס היא חוויה שמעצימה ומחזקת את הקשר ולכן חשוב להשקיע בה לאורך כל השנים. מדובר בתהליך שמסייע לתחזק את היחסים ביניכם בכל כך הרבה היבטים ולכן חשוב לטפח את היחסים שלכם בין הסדינים הן במובן היצירתי והן במובן התקשורתי.