המאה ה- 21 הביאה עמה הרבה מאוד תעסוקה, שגורמת לנו למהר ממסגרת אחת לאחרת, מהתחייבות אחת לאחרת ועד שמגיעים הביתה לאהובים שלנו ולמנוחה, לפתע אנחנו מתחילים לחשוב על האופן שבו טיפלנו בעצמנו. באותו אופן, רבים מאיתנו מבלים שעות רבות בבית מתוך הכרח, אשר מונעות מאיתנו את האפשרות לבצע פעילות גופנית או לפקוד את מכון הכושר. אם כך, כיצד נטפל בעצמנו? איך לשרוף קלוריות בבית?

איך לשרוף קלוריות בבית – טיפים:

  •  התאמנו בבית – כאשר אנו שואלים את עצמנו איך לשרוף קלוריות בבית, עלינו להבין כי אנו שואלים את עצמנו כיצד לשרוף קלוריות בחלל, בו אנו יכולים להתאמן בדיוק כמו במכון כושר. המחשבה כי אנו זקוקים למכשור או אביזרים, לשם ביצוע פעילות גופנית איכותית, היא מחשבה מוטעית בבסיסה; אנשים רבים התאמנו עוד לפני קום מכונות הכושר. כיום, ישנם מגוון של אפליקציות וסרטונים רבים באינטרנט, שמציעים שפע של אימונים. אתם אף יכולים להפעיל מוזיקה ופשוט לרקוד להנאתכם: ריקוד של 40 דק' בלבד, שורף כ- 200 קלוריות.

  •  ניקיון – כששאלתם את עצמכם איך לשרוף קלוריות בבית, אי-פעם חשבתם כמה קלוריות אתם שורפים רק בניקיון הבית? השטיפה, ההברקה, הריצה ממקום למקום... ניקיון ממוצע שורף בערך 200 קלוריות. אנו תמיד נוכל להשקיע ולשפץ את ביתנו: שעה של צביעה משילה 200 קלוריות מגופנו, בעוד ששעה של הוזזת רהיטים יכולה להגיע גם ל- 400.

  • תוסף תזונה – כמובן שלצד כל פעילות גופנית, כדאי לנו לשמר תזונה נכונה, שתסייע לקדם את שריפת הקלוריות. לפעמים, כאשר השגרה שלנו לא מאפשרת לנו לדבוק בתזונה נכונה או במשטר אימונים מסודר, כדאי לנו לשקול להוסיף תוסף תזונה לדיאטה שלנו; כדור הרזיה טבעי, שמטרתו לסייע איך לשרוף קלוריות בבית, בנוסף להעשרת גופנו בערכים תזונתיים. יש לציין כי כדורי הרזיה טבעיים זקוקים לרמה מסוימת של פעילות גופנית ותזונה נכונה, כדי לפעול בצורה אופטימלית.

Super Food Diet Banner new1