מתאמנים רבים הנמצאים בתחילת דרכם ומעוניינים לחטב את הגוף, שואלים את עצמם איך לשרוף שומן בידיים. אז כן, אפשר לשרוף שומן בידיים, ולא אין צורך להפסיק לאכול פחמימות, אין צורך להתחיל להפריד בין חלבונים, שומנים ופחמימות ובטח שלא להוריד את השומנים מהתפריט שלכם.

ובכן יש כל מיני טריקים ופעולות שאנו יכולים לבצע בכדי לשרוף שומן בידיים ולחטב את הזרועות שלנו אשר נחשבות לאזור בעייתי בשל מה שכולם מכנים ״מידלדל״. אותו שומן מציק שמתדלדל לו כאשר אנו מזיזים את הידיים.

3 טיפים לשריפת שומן מציק בידיים ולגוף חטוב

  • שלבו סיבים תזונתיים בתפריט שלכם - אמנם כולנו כבר שמענו את המושג הזה בעבר, אבל לא כולנו מבינים עד הסוף מה זה אומר ומה החשיבות של אותם סיבים תזונתיים. סיבים תזונתיים הם סוג של פחמימות שלא מתעכלות אך תורמים רבות הן לתהליך שריפת השומנים והן לתהליך הירידה במשקל שלנו. כך ששילובם יחד עם תכנית אימונים מסודרת וביצוע תרגילים זו דרך מצוינת לחטב את הגוף באופן כללי והזרועות באופן ספציפי. הסיבים עוזרים לנו להפחית את רמות השומנים, הסוכרים והכולסטרול בדם, הם מעניקים לנו תחושת שובע ממושכת ומשפרים את תהליך חילוף החומרים שלנו. איפה יש אותם? דגנים וחיטה מלאה, בורגול, קטניות, אגוזים, זרעים וקליפות של פירות וירקות. מדובר במאין ספוג אשר לוקח אליו את כל השומנים ולמעשה מאט את קצב הספיגה שלהם.
  • שלבו כמה תרגילים בסיסיים לחיזוק הידיים עם דגש על עצירות קצרות בין הסטים- יום כן, יום לא - דוגמא לתרגיל מצוין לחיזוק הזרועות נקרא פשיטה וכפיפה של היד לאחור. מומלץ לבצע את התרגיל בישיבה על כסא כאשר הישבן מונח בקצה הכסא והידיים מונחות ב-90 מעלות. ניתן לבצע את התרגיל גם בעמידה עם בטן פנימה ורגליים מעט כפופות. כעת מרימים כל יד בתורה מאחורי הראש על משקולת, קופסת שימורים או גומיה וחוזרים 15 חזרות במשך 3 סטים עם עצירה של 40 שניות בין סט לסט.
  • שלבו את הליפו מקס - שורף שומן טבעי המסייע בשריפת שומנים בידיים. הליפו מקס הוא למעשה תוסף תזונה המיוצר על בסיס רכיבים טבעיים בלבד ומאושר לשיווק ולצריכה על ידי משרד הבריאות. כאמור, הליפו מקס, זאת בשונה משורפי שומן אחרים אינו מכיל שום כימיקילים אלא משלב בין חומצת לינואלית אשר מעודדת בלימת ייצור אנזימים שתפקידים להעביר את השומנים מהדם אל התאים. בנוסף, היא מכילה את פרי הגווארנה, קפאין, תמצית תה ירוק ול - קרינטין - קומפלקס ייחודי המסייע בתהליך שריפת השומנים.

לסיכום, תזונה נכונה המשלבת את כל אבות המזון, הקפדה על ביצוע תרגילים לחיזוק וחיטוב הידיים וצריכה של הליפו מקס מבית נוטרי די, תסייע לכם בתהליך שריפת השומנים, תעזור לכם לעודד את קצב הירידה במשקל תוך הגברת תהליך חילוף החומרים ותמיכה בתהליך העיכול.