אין אחד בעולם שמנסה לרדת במשקל ובאחוזי השומן, לעלות מסת שריר, לחטב את הגוף ולא שואל עצמו את שאלת מליון הדולר: איך לשרוף שומן מהר.

 

 

כיצד לשרוף שומן?

 

 

אז לא, אתם ממש לא חייבים להצטרך לקבוצת הריצה של השכונה, להתחיל לרכב על האופניים לפחות 3 פעמים בשבוע או להרים את המשקולת הכי כבדה בחדר הכושר. כן מה לעשות, לא כולם אוהבים להזיע ולהתאמן חזק ויש לא מעט אנשים שמעדיפים פעילות גופנית מתונה, מרגיעה ונעימה כמו התעמלות במים, הליכה קלילה בשעות אחר הצהריים על שפת הים, יוגה או פילטיס.

 

אז נכון, פעילויות מהסוג הזה לא שורפות המון קלוריות, אבל כן אפשר להאיץ את תהליך שריפת השומן גם בלי להזיע ולהחליט שאנחנו קורעים את הגוף למען המטרה.

 

אז הנה דברים שלא ידעתם על שריפת שומן וכמה טיפים שיעזרו לכם להאיץ את התהליך…

אנשים רבים נוטים לספור את כמות הקלוריות שהם שורפים בזמן פעילות גופנית. אכלתי 2 משולשי פיצה שמסתכמים ב-600 קלוריות, אני צריך לרוץ כך וכל זמן כדי לשרוף את זה. ובכן חשוב להבין, מספר הקלוריות שאנו שורפים בזמן ביצוע פעילות גופנית וזה לא משנה מאיזה סוג הוא זניח. מה שצריך להכניס לראש שמה שחשוב זה להפעיל את הגוף בצורה מסוימת כדי שהוא ימשיך לשרוף שומנים גם אחרי האימון. זה בדיוק הזמן שבו הגוף שורף הכי הרבה קלוריות וזה הזמן שלנו לייעל את התהליך. לא חייבים לבצע פעילות גופנית ארוכה ולהתחייב לאימונים של שעה 3-4 פעמים בשבוע. אפשר גם לעשות את זה קצר יותר ויעיל יותר. הרעיון הוא לבצע פעילות עצימה במשך זמן קצר בואו נניח חצי דקה, פעולה כלשהיא שמעלה לנו את הדופק בצורה משמעותית. ריצה במקום, קפיצה על חבל, רכיבה על אופניים, עלייה במדרגות או כל פעילות אחרת. במשך 30 שניות נעשה את הפעילות שבחרנו הכי חזק והכי מהר שאנחנו יכולים ואז ננוח במשך 90 שניות. מומלץ לחזור על התהליך בין 5-8 פעמים, מאמץ ואז מנוחה ושוב מאמץ ומנוחה. לא משנה מה רמת הכושר הגופני שלכם כרגע, תוכלו להתחיל ולעשות מה שאתם יכולים והעיקר, זה להתמיד בזה. בנוסף לזה, יש פורמולה מהפכנית שתוכלו לשלב לצד האימונים הללו, מה שיעזור לכם לשרוף את השומנים אפילו עוד יותר מהר.

 

על ליפו מקס שמעתם?

 

 

ליפו מקס היא פורמולה ייחודית אותה פיתחה חברת נוטרי די עם דגש על 100% רכיבים טבעיים בלבד. הפורמולה משלבת כמה מרכיבים ייחודיים, את חלקם הגוף מייצר בעצמו, חלקם אנו מקבלים בצורה חיצונים ביניהם ל-קרינטין, חומצת השומן CLA, תמצית מובחרת של תה ירוק, קפאין ותמצית גאוורנה. שילוב המרכיבים הללו פועלים על הגוף בסינרגיה מושלמת ולמעשה משלבים בין שריפת שומן מוגברת גם בזמן מנוחה, נטרול של תהליכים אנזימתיים הגורמים להצטברות של תאי שומן בגוף תוך האצת תהליך חילוף החומרים בגוף שלנו. כפית אחת של ליפו מקס בין 1-2 פעמים ביום בתוך כוס מים תסייע לכם להאיץ את תהליך שריפת השומן של הגוף ותתרום לתהליך חיטוב מהיר ויעיל יותר.