איך לשרוף 1000 קלוריות? אנשים רבים שואלים את השאלה הזו שוב ושוב. מהי שריפת קלוריות, כיצד ניתן להאיץ את תהליך הירידה במשקל, מדוע חשוב לשלב אימוני כוח עם אימוני האירובי ועל מה כדי לוותר ולהשאיר מחוץ למזווה.

למה צריך מאזן קלורי שלילי?

כדי לרדת במשקל הגוף שלנו עלינו לשמור על מאזן קלורי שלילי, כלומר לשרוף יותר ממה שאנחנו מכניסים. כך, הגוף שלנו לומד לנצל בצורה טובה את רקמות השומן במקום את הקלוריות שאנו אוכלים כמאגר אנרגיה פעיל.

איך עושים את זה?

הדרך הראשונה היא על ידי הפחתת צריכת הקלוריות יומית שלנו, כלומר לאכול פחות.

הדרך השנייה היא להגביר את כמות הפעילות שאנו עושים, מבלי לשנות יותר מדי את אורח החיים התזונתי שלנו והשלישית היא לשלב בין שתי הדרכים.

בצורה כזו אנו מחזקים את הגוף מצד אחד, ומצד שני מאפשרים לו תהליך חיטוב וגם שומרים על הבריאות.

למה כולם רוצים להבין איך שורפים 1,000 קלוריות?

קילוגרם אחד של שומן מכיל בעצם 7,000 קלוריות. כלומר כדי להיפטר מקילו שומן עלינו לשרוף 7,000 קלוריות. בכדי שהתהליך יתבצע בהדרגה, מומלץ לקצץ בין 350-700 קלוריות ביום וכך אנו יכולים לרדת בממוצע חצי קילוגרמים בשבוע.

בנות בשיעור TRX

איך שורפים כל כך הרבה קלוריות?

כאמור, הדרך הטובה ביותר היא לשלב בין פעילות גופנית הכוללת פעילות גופנית אירובית כמו שחייה, הליכה, ריצה, אליפטי או כל פעילות אחרת שמעלה את הדופק ונמשכת לאורך זמן לצד פעילות כוח כמו הרמת משקולות, תרגילי התנגדות, קרוספיט, TRX וכדומה.

הפעילות האירובית מסייעת להאיץ את שריפת הקלוריות והכוח מסייע לנו לבנות את מסת השריר הרזה מה שמצד אחד מעניק לנו מראה חטוב ומצד שני מגביר את שריפת הקלוריות והשומנים בזמן מנוחה.

בנוסף, חשוב להימנע מצריכה של מזונות המכילים כמויות גבוהות של סוכרים ושומני טראנס כמו למשל: בורקסים, שתייה מתוקה, מזון מהיר (פיצות, המבורגרים שמנים, צ’יפס), חטיפים מלוחים, מאפים, עוגות וגלידות. מאכלים אלו עתירים בשומן ופוגעים בתהליך הירידה במשקל.

איך לשרוף 1000 קלוריות? - תוסף ליפו מקס

בנוסף לביצוע פעילות גופנית אירובית, פעילות לחיזוק ושמירה על תפריט מאוזן, תוסף ליפו מקס מסייע גם הוא בהאצת תהליך שריפת הקלוריות בזמן מנוחה.

הליפו מקס הינו תוסף תזונה ייחודי אשר פותח במיוחד עבור מי שמעוניין לרדת במשקל בצורה הדרגתית ובריאה ומיוצר על ידי חברת תוספי המזון המוכרת - נוטרי די.

הפורמולה משלבת כמה רכיבים איכותיים טבעיים המסייעים למנוע אגירה של שומנים בגוף, מעודדים שריפת קלורית מוגברת בזמן מנוחה ותומכים בתהליך הירידה במשקל והחיטוב של הגוף.

הליפו מקס מאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות בישראל, הוא בטוח לשימוש ואינו גורם לתופעות לוואי.

דיאטת סופר פוד