כאשר אנו שואלים את עצמנו איך לשרוף 500 קלוריות ב- 20 דקות, אנו מביעים צורך עז להוריד מהר במשקל. ראשית, עלינו להבין כי אין "גלולת קסם" שתסייע לנו להפחית ממשקלנו בין רגע: מדובר בעבודה קשה, המשלבת פעילות גופנית, תזונה נכונה ומנוחה מתחזקת.איך לשרוף 500 קלוריות ב- 20 דקות – תרגילים:

• רוצו בחול – ריצה בחול מצריכה הרבה יותר כוח סיבולת, לעומת פי ריצה רגילה. לכן, היא שורפת 30% יותר קלוריות, לעומת ריצה רגילה. ריצה יחפים, אף מסייעת לעמל את כלל השרירים שלנו; מגדולים לקטנים, מה שמחזק את הגוף שלנו יותר מהרגיל.


• קפצו בדלגית – כולנו זוכרים שקפצנו בדלגית בילדות, אך ודאי לא חשבנו עליה שנים מאז. האמת היא שדלגית מסייעת לשרוף שומנים מהר מאוד: בכמות ממוצעת של 12 קלוריות בדקה!


• סמוך-קום – משום שמדובר בתרגיל מהצבא, הגיוני כי הוא יסייע לנו לשרוף שומנים. הוא אף מסייע לחזק את שרירי הבסיס שלנו, בנוסף לשרירי הגפיים ושרירי הישבן.


איך לשרוף 500 קלוריות ב- 20 דקות – בסיס:

איך לשרוף 500 קלוריות ב- 20 דקות, מצריך מאיתנו לעמוד במספר כללי בסיס:

• פעילות גופנית – הפעולה איך לשרוף 500 קלוריות ב- 20 דקות, תדרוש מאיתנו לדאוג למשטר אימונים קפדני.

• תזונה נכונה – כדי איך לשרוף 500 קלוריות ב- 20 דקות, עלינו להקפיד על תזונה בריאה, הנקייה מחומרים משמרים, מזונות מעובדים, מתובלנים יתר על המידה או שומנים לא בריאים.

• שינה עמוקה – שינה איכותית ועמוקה, הנמשכת בין שבע לתשע שעות, מסייעת לייעל את תהליכי שריפת השומנים של גופנו, המתבצעים בלילה.

איך לשרוף 500 קלוריות ב- 20 דקות כמובן פשוט לומר, אך קשה לעשות. לכן, כיום קיימים תוספי תזונה טבעיים, שמטרתם לסייע לנו תוך כדי תהליך הדיאטה שלנו: להאיץ את תהליך שריפת השומנים של גופנו, למנוע הצטברות של שומנים חדשים בגופנו ולהעשיר את גופנו בערכים בריאים, שיסייעו להעניק לנו אנרגיה, שעמה נוכל איך לשרוף 500 קלוריות ב- 20 דקות, בעת פעילות גופנית.


Super Food Diet Banner new1