אנו צורכים ספירולינה מסיבות שונים ומגוונות כמו למשל במטרה להשלים את הערכים התזונתיים שאין אנו מצליחים להספיג מהמזון, לתמיכה ואיזון המערכת החיסונית, שמירה על רמות עירנות ואנרגיה גבוהות, תמיכה בתהליך ההתאוששות של הגוף אחרי פעילות גופנית עצימה ועוד… השאלה היא איך מומלץ לצרוך את האצה המיקרוסקופית שכבר מזמן הפכה לשם דבר בתחום התזונה, הבריאות והספורט.

קיימות 3 אפשרויות פופולאריות: אבקה, קפסולות או בתצורה קפואה.


האם יש ההבדל בין הערכים התזונתיים של כל תצורה?

ובכן, שלושת התצורות הינן טובות ומועילות לצריכה, שכן הגוף נהנה ממגוון הערכים התזונתיים שאצת הספירולינה מספקת כמו למשל חלבון איכותי, שלל ויטמינים מקבוצת B, ויטמין A, ויטמין C, מינרלים כמו סידן, ברזל, מגנזיום, אשלגן, חומצות שומן מסוג אומגה 3, אומגה 6 ואומגה 9 ועוד… איפה יש יותר ואיפה יש פחות?

באצת ספירולינה המגיעה בתצורה הקפואה יש ל- 100 גרם 70% חלבון, 9.6 מ״ג ברזל, 106 מ״ג סידן, 287 מ״ג אומגה 3, 10 מ״ג ויטמין A, 7.5 מ״ג ויטמין C ו- 375 מ״ג כלורופיל.

באצת ספירולינה המגיעה בתצורה של קפסולות או בתצורה של אבקה הנתונים זהים ברוב הערכים, אך יש שינויים קלים פה ושם. ב- 100 גרם יש 60-70 גרם שלך חלבון,  2 מ״ג אומגה 3,  800-1,000 מ״ג כלורופיל, 3 מ״ג ויטמין C, 130 מ״ג ברזל, 250 מ״ג סידן, 11 מ״ג ויטמין E ו - 400 מ״ג של מינרל המגנזיום.


יתרונות וחסרונות של כל תצורה:

  • ספירולינה קפואה- יתרונותיה של הספירולינה הקפואה באים לידי ביטוי בכך שהיא ניטרלית בטעמה, בעלת ערכים תזונתיים מעולים וניתן לשלבה במגוון של מתכונים, שייקים ומיצים. החיסרון שלה הוא מחירה הגבוה בהשוואה לאחרות.
  • ספירולינה בקפסולות - קלה לצריכה, בעלת ערכים תזונתיים מעולים וניתן לרכוש אותה במחיר שווה לכל נפש.
  • ספירולינה באבקה - בעלת ערכים תזונתיים מעולים, ניתן לשלבה במגוון של מתכונים, שייקים ומיצים, חסכונית וניתן לרכוש אותה במחיר שווה לכל נפש.


לסיכום, מבחינת הערכים התזונתיים, חלקם גבוהים יותר בתצורה הקפואה וחלקם גבוהים יותר בתצורה היבשה המגיעה באבקת או בקפסולה ולכן את הבחירה יש לעשות בהתאם לערכים התזונתיים להם אתם זקוקים ובהתאם לדרך שבה הכי נוח לכם לצרוך את אצת הספירולינה.


להזמנה ישירה של ספירולינה - לחצו כאן