אימון אישי הוא אימון גופני פרטי, שאנו יכולים לבצע במכון הכושר יחד עם אחד המאמנים או בביתנו, יחד עם מאמן אישי שנזמין לביתנו על בסיס קבוע.
כאשר אנו בוחרים לבצע אימון אישי, אנו יכולים ליהנות משלל יתרונות: אימון אישי הוא אימון המתמקד רק בנו ולכן אנו נהנה מכלל תשומת הלב. התרגילים שיבחר המאמן האישי יותאמו ספציפית לדרישות, לרצונות ולשאיפות שלנו. המאמן יוודא כי נבצע כל תרגיל נכון, כך שנוכל למקסם את התוצאות של כל אימון ולהימנע מפציעות, שעלולות להיגרם בשל תרגול לא נכון.


מחיר של אימון אישי:


כאשר אנו מזמינים אימון אישי במכון כושר, הוא בדרך-כלל נכלל כחלק מהחבילה.
אם אנו מבקשים סדרה של אימונים אישיים בבית או חפצים באימון אישי קבוע במכון, אנו בדרך כלל נשלם בין 90 ₪ ועד ל- 250 ₪ לאימון. יתכן ונופתע לגלות, אך ההבדל בין המחירים איננו כה משמעותי.


כדאי לנו לפנות אימון אישי:


אימון אישי מומלץ עבורנו במיוחד אם לא ביצענו פעילות גופנית בעבר ואנו רוצים לפתוח את משטר באימונים ב"רגל ימין", אם אנו סובלים ממחלה שפעילות גופנית יכולה למטב ו/או אם הזנחנו את גופנו זמן רב וכעת אנו שואפים לחטב אותו.


אורח חיים בריא:


שילוב של אימון אישי בחיי היומיום שלנו יתרום הרבה בריאות לגופנו. עם זאת, יש לציין כי אם אנו שואפים להפוך את השינוי שלנו לאופטימלי, יהיה עלינו לשלב תזונה נכונה ושינה מרובה, יחד עם הפעילות הגופנית שלנו.

פעמים רבות, אנו נשים לב כי לא פשוט לבצע שינויים כה קיצוניים בחיינו במהירות שכזו. במקרים כאלו, כדאי לנו לשקול ולשלב בתזונה היומית שלנו תוספי תזונה ואבקות חלבון, שיסייעו למטב את הפעילות הגופנית שלנו ולשפר את המצב הפיזיולוגי שלנו.