בשנים האחרונות, רבים מאיתנו החלו מבצעים יותר פעילות גופנית, בשל הדגש שהחברה שלנו החלה לשים על בריאות: כיום, רבים מאיתנו חושבים מה הם אוכלים על בסיס יומיומי, כמה שעות הם ישנים בלילה ומהי הפעילות הגופנית המועדפת עליהם. כאשר אנו שואפים לנפח את שריר הידיים, כמובן שכדאי לנו לבחון אימון ידיים עם משקולות.

אימון ידיים עם משקולות – היתרונות:

• כאשר אנו מבצעים אימון ידיים עם משקולות, אנו מגדילים את הקיבולת שלנו לאימונים, משום שאנו מבצעים אימון המתבסס על כוח וסיבולת רבים. כל שבוע חדש, נשים לב כי אנו יכולים לנסות להרים מעט יותר, למשך זמן רב יותר. באותו אופן, אנו נגדיל את האנרגיה היומית שלנו ולפתע, נשים לב שהתפוקה היומית שלנו הופכת ליעילה יותר.

• אימון ידיים עם משקולות מסייע לשפר את צפיפות העצם שלנו, על ידי הצורך שנוצר לשמור על העצם שלנו חזקה ויציבה, כך שתצליח לתמוך במשקל המשקולות. גופנו שם לב למשקל העודף שאנו מרימים על בסיס קבוע ובדומה לחיזוק השריר על ידי חלבונים, הוא מסייע לחזק את העצמות שלנו על ידי מתן כמויות גבוהות יותר של סידן.

• אימון ידיים עם משקולות הדורש כל כך הרבה כוח, דואג לנצל את מאגרי השומנים שלנו למטרות אנרגיה ולמנוע הצטברויות שומנים בגופנו, שעשויות להוביל להשמנת יתר, מחלות כלי דם ולב ועוד.

• אימון ידיים עם משקולות מסייע לשפר את איכות החיים שלנו, כיאה לפעילות ספורטיבית: הוא מסייע לייעל את תהליכי העיכול, תהליכי ניקוי מחזור הדם ותהליכי ניקוי הרעלים בגופנו. הוא מסייע לגופנו להפריש מוליכים עצביים, שמסייעים לנו לחוש רגועים יותר ומאושרים יותר. הוא תורם למראה נפוח וחסון, לצד אנרגיה וערנות.