אימון כושר ביתי הוא אימון אישי, שאנו מבצעים יחד עם מאמן כושר פרטי בבית שלנו. זהו אימון מאוד נוח, משום שאנו יכולים לקבוע בו את הזמן המדויק בו נתאמן. אימון כושר ביתי הוא דרך מצוינת להיכנס לכושר בצורה נכונה ומהירה: אימון כושר ביתי מתמקד בעיקר בנו ולכן, המאמן שלנו יתאים את אימון כושר ביתי אך ורק אלינו, כך שאנו נגיע להישגים במהירות וביעילות. אימון כושר ביתי מבטיח כי תמיד נדע כיצד לבצע תרגיל נכון, נוכל לשמר שגרת אימונים מהימנה ולא נאלץ לבזבז זמן ואנרגיה ביציאה מהבית או פניה למכון כושר מרוחק.


כדאי לזכור כי אימון כושר ביתי:

• לא מספק לנו מכשור, לכן אנו נבצע רק תרגילים שנוכל לבצע בבית.
• בדרך-כלל נערך לבד.
• הוא אימון פרטי ולכן, מחירו משתנה בין 90 ₪ ועד ל- 300 ₪.


כאשר אנו שוקלים אם אימון כושר ביתי מתאים עבורנו, כדאי לנו לשאול את עצמנו "איזה אימון באמת נבצע?"

- אם אנו יודעים שלא באמת נלך למכון הכושר, מבינים מעט בפעילות גופנית, מתקשים לצאת מהבית ו/או מעדיפים להתאמן לבד או בנוחות הפרטית שלנו, כדאי לנו להזמין לביתנו אימון כושר ביתי.
- אם אנו אוהבים ללכת למכון הכושר, נוהגים להתאמן עם חברים ולא מתעצלים בדרך-כלל, אנו לא בהכרח נתאים למסגרת של אימון כושר ביתי.


אימון כושר ביתי אופטימלי:


אימון כושר ביתי הוא דרך מצוינת וחיובית, שתתרום לאורח חיים בריא. עם זאת, לצד פעילות גופנית מרובה, כדאי לנו לשלב שינה מרובה ותזונה נכונה, העשירה בחלבונים:

- במהלך השינה השרירים שלנו נבנים מחדש; גופנו מזין אותם בחלבונים, כך שייבנו חזקים וחסונים יותר.
- תזונה נכונה העשירה בחלבונים, תסייע לתרום לגופנו אנרגיה, למנוע נזקים לאחר האימון ולהביא לבנייה תקינה של השרירים שלנו. אם אנו מתקשים לאכול את כמות החלבונים המומלצת, כדאי לנו לשלב אבקות חלבון בתזונה היומית שלנו.