אסטקסנטין (Astaxanthin) הוא נוגד חמצון חזק, המסייע לתרום לבריאותנו בדרכים רבות ומגוונות. כיום, רובנו יודעים כי מה שאנו מכניסים לפה שלנו והאופן שבו אנו מתייחסים לגוף שלנו, ישפיעו על רמת החיים שלנו ככל שאנו מתבגרים. עם זאת, השגרה הכאוטית של המאה ה- 21 מותירה מעט מאוד זמן לטיפוח עצמי ולא פשוט להמיר שנים של "הזנחה עצמית" בחודשים של טיפוח אישי.

כדי לסייע לנו להצליח ולפצות על שנים של תזונה לקויה, מחסור בפעילות גופנית ומעט שעות שינה במהירות, אנו זקוקים לנוגדי חמצון כמו אסטקסנטין מחיר.

אסטקסנטין מחיר – קריטריונים לתוסף תזונה איכותי:

• מקור האסטקסנטין – כאשר אנו שואפים לרכוש תוסף תזונה שישפר את איכות חיינו, כמו אסטקסנטין מחיר, כדאי לנו לוודא שהחומר הפעיל שלו הוא חזק ואיכותי כלומר, מכיל כמויות גבוהות של נוגד החמצון באופן טבעי. אנו יכולים למצוא אסטקסנטין מחיר במזונות שונים ובעיקר, דגים ופירות ים ורודים. המקור האיכותי ביותר שנמצא לאסטקסנטין עד היום, הוא אצה אדומה הקרויה אצת ה-המטוקוקוס. כאשר אנו בוחרים לרכוש תוסף תזונה של אסטקסנטין מחיר, כדאי לנו לוודא כי התוסף שאנו רוכשים מורכב ממקור ימי לכל הפחות ולא פטריה או תצורה פחות יעילה של נוגד החמצון.

• פורמולה שומנית – אסטקסנטין מחיר היא תרכובת המסיסה בשומנים, לכן כדאי לנו לרכוש תוסף תזונה של אסטקסנטין מחיר, המכיל חומצות שומן בריאות כגון אומגה 3 או חומצות שומן בלתי-רוויות חיוניות.

• איכות – כדאי לנו לבצע מחקר אודות החברה שמוכרת את התוסף שאנו רוכשים ושאר הרכיבים שמכיל אסטקסנטין מחיר: האם החברה עומדת בתקנים והאישורים המתאימים, האם המוצר מכיל רכיבים טבעיים בלבד, האם המחיר של התוסף הוגן ועוד. אף כדאי לנו לחפש אחר המלצות אודות התוסף ולהיוועץ בגורמים מוסמכים, כגון רופאים או נטורופתים.

אסטקסנטין מחיר:

אסטקסנטין מחיר נע בין 80 ₪ ועד ל- 200 ₪. המחיר משתנה לפי מיקום המוצר, איכות המוצר, הרכיבים שמכיל המוצר, התקנים והאישורים בהם עומדת החברה שמייצרת את המוצר וקריטריונים רבים נוספים.


להזמנה ישירה של אסטקסנטין - לחצו כאן