אפרון פורמולה פטנטית המסייעת להרגעה ולשינה

 

מערכת העצבים היא המערכת הכוללת את כלל המוחות והעצבים בגוף האדם. תפקידה הוא לווסת מגוון רחב של פעולות אותן אנו מבצעים. היא מחולקת למערכת מרכזית ופריפרית כאשר המרכזית אחראית על הזיכרון, החשיבה ותהליכי למידה. חלק אחר של המוח אחראי על הקוארדינציה, טונוס השרירים ושיווי המשקל. גזע המוח הוא זה שאחראי על פעולות החיים שלנו - נשימה, התכווצות הלב ועוד… החלק האחר של המוח - הפריפרי פועל במצבי דחק ובמצבי מנוחה. 

 

שתי המערכות אמורות לפעול אמנם יחד בהתאם לצרכים של הגוף אך כשיש חוסר איזון קיצוני הגוף סובל ממגוון של מצבים ותסמינים. אחד מהמצבים הללו, מצב ממנו כל כך הרבה אנשים סובלים הוא מחסור בשינה, חוסר ביכולת להירדם כתוצאה מאותו דחק מוכר הוא מצב איתו רבים מאיתנו מנסים להתמודד.

להזמנה ישירה של כדורי הרגעה - לחצו כאן

כיצד חוסר בשינה משפיע על מערכת העצבים?

 

שינה טובה היא בעצם הבסיס לבריאות גופנית, פיזית, נפשית וקוגנטיבית. שאנחנו לא ישנים טוב אנחנו מתקשים לתפקד, מתקשים לתפקד במצבי לחץ, מתקשים לחשוב ואף הוכח כי שינה שאיננה איכותית פוגעת לא רק באיכות החיים אל בתפקוד הכללי שלנו ובחוזק הבריאותי של הגוף. לבעיות ונדודי שינה יש מגוון רחב של סיבות ביניהן: 

  • נטילת תרופות

  • אכילה שאיננה בריאה או מאוזנת

  • מחסור ברכיבים תזונתיים בגוף

  • פעילות יתר של המוח, מחשבות טורדניות

  • מצבי חרדה

  • מצבי דיכאון

  • ועוד… 

 

האם יש פתרון?

  

ובכן קיימים מגוון של פתרונות המסייעים לטפל בבעיות שינה חלקם מהווים חלק מטיפול פסיכולוגי, אחרים נעשים באמצעות שינוי התזונה והרגלים נוספים שאימצנו לעצמנו, יש פתרונות המבוססים על נשימות ודמיון מודרך, שיטת NLP ועוד. אבל יש פתרון אחד שלא דורש מאיתנו שום מאמץ. 

 

 פתרון טבעי שזכה לכינוי אפרון - פטנט ייחודי המבוסס על רכיבים טבעיים הנחשב לתוסף תזונה בטוח שאינו גורם לתסמינים או תופעות לוואי זאת בשונה מתרופות במרשם המעודדות שינה וגורמות לקשת רחבה של תופעות לוואי ואף פוגעות בגופנו. אפרון הוא אחד התוספים הנחקרים ביותר בתקופה האחרונה והוכח כי הוא מסייע בשיפור מצב הרוח ובהתמודדות עם מצבי לחץ, חרדה ואף דיכאון כדור הרגעה טבעי. הוא מסייע בשיפור רמות האנרגיה, עוזר לנו לישון טוב יותר, מרגיע את הנפש ומעניק לגוף את השלווה הדרושה לו בשינה. 


להזמנה ישירה של כדורי הרגעה - לחצו כאן