ארוניה ברי הוא פרי סגלגל ממשפחת האוכמניות ופירות היער בעל כמות עצומה של נוגדי חמצון. צריכה קבועה של הפרי מסייעת להתמודד עם מחלות כרוניות שונות. בשנים האחרונות, כתוצאה מחשיפה מתמשכת שלנו למגון של מזונות ומאכלים שאינם בריאים לגוף, מזון מהיר המכיל כמויות גדולות של מלחים, סוכרים פשוטים ושומנים, יש עלייה ניכרת במחלות מסוימות. רובן התפתחו כתוצאה מאכילה לא מבוקרת אשר גורמת למשקל גופנו לעלות, מצב הגורם להתפתחות של מחלות כמו לדוגמא סוכרת, כולסטרול גבוה, לחץ דם ועוד. ארוניה ברי הוא פרי ייחודי אשר נכנס בחודשים האחרונים לרשימה המפוארת של מזונות הסופר פוד, ונמצא כמסייע לתהליך הירידה במשקל ולהפחיתה בחשיפה של הגוף למחלות מסוג זה.

יתרונותיו של הפרי ארוניה ברי

•        מכיל כמות אדירה של נוגדי חמצון וביו-פלבנואוידים. לרכיבים אלה הנמצאים בעיקר בפירות ובירקות, יש השפעה עוצמתית נגד פעילותם של הרדיקלים החופשיים. כמו כן, הם מסייעים להטמיע ולהספיג את הויטמין C בגופנו בצורה יעילה, מה שתורם משמעותית לחיזוקה של המערכת החיסונית. ביו-פלבנואוידים מגנים על כלי הדם ושומרים על גמישותם.

•        ארוניה ברי  מאט את תהליך ההזדקנות ומחזק את המערכות השונות בגופנו.

•        מתמודד עם מחלות העולם המערבי החל מסרטן, סוכרת, כולסטרול גבוה, מחלות לב, כלי דם ואלרגיות מסוגים שונים.

•        מעורר את החשק המיני.

•        מכיל סיבים תזונתיים, ובכך מסייע לשמור על תחושת שובע ממושכת ולהימנע מאכילת מתוקים ופחמימות מה שמקל על תהליך הירידה במשקל.

•        ארוניה ברי מכיל חומר מרוכז המסייע למנוע ולטפל בדלקות חוזרות בדרכי השתן.

•        תומך בפעילות תקינה של מערכת העיכול והמעיים.

•        טעים, מרענן ומספק לגוף אנרגיה ותחושת חיוניות.

•        בשילוב של הפרי עם מיץ לימון, מתרחשת פעולה המונעת התפתחות של אלצהיימר ודמנציה.

•        מרגיע את הגוף והנפש.

כיצד ארוניה ברי מסייע לאזן את רמות הסוכר בדם?

מחקרים רבים שנעשו על הפרי בתקופה האחרונה, מציגים כי הוא מכיל תרכובות ייחודיות ביניהן דלפינידין וחומצה קפאית אשר תורמות לאיזון רמות הסוכר בדם. יחד עם זאת, תרכובות אלו מסייעות למנוע היווצרות של חסימות עורקים, אשר עלולות לגרום להתפתחות של טרשת עורקים. בנוסף, תרכובות אלה מעלות את יכולתו של הגוף לייצר אינסולין באופן טבעי, אותו הורמון המסייע להחדרה של הסוכר בדם. התרכובות הנמצאות בפרי אורניה ברי, מסייעות להוריד את רמות הכולסטרול הרע בדם. כמו כן, ארוניה ברי מסייע למנוע הצטברות של שומנים בתאים, מגביר את רמת חילוף החומרים בגוף, מאפשר עיכול קל של פחמימות, חלבונים ושומנים וכך תורם לשמירה על משקל גוף תקין, מאוזן ובריא.

ארוניה ברי - טעים, כייפי ומשפר את איכות החיים

את הפרי ניתן לצרוך כמיץ 100% טבעי, באבקה או כתוסף תזונה לכל דבר. מגוון החומרים האיכותיים המצויים בו, מספקים לגופנו חיוניות ואף מעלים את רמות האנרגיה. החומרים הפעילים אותם מכיל הפרי, מונעים הידבקות של חיידקי COLIE לדפנות דרכי השתן וכך הוא מסייע לשטוף את החיידקים מחוץ לגוף.  מכיון והפרי מכיל כמות אדירה של נוגדי חמצון, הוא מסייע למנוע דלקות רבות אשר גורמות להתפתחותן של מחלות כרוניות אחרות כתוצאה מהדלקת. לסיכום, ארוניה ברי הוא הדבר הבא בתחום הבריאות והתזונה הנכונה. הוא יספק לכם איזון מושלם של הגוף וישפר לכם את איכות החיים.