אבקת גיינר אבקה לעלייה במסת השריר

ישנן בשוק מגוון רחב של אבקות לעלייה במשקל - גיינר, למי מיועדות האבקה לעלייה במשקל? מתי כדאי ומומלץ לצרוך אותן?

גיינר - אבקה לעליה במשקל והגדלת מסה שריר, מכילה שילוב מתקדם של פחמימות וחלבונים איכותיים, פחמימות פשוטות בעלות אינדקס גליקמי גבוה המתפרקות במהירות בשילוב עם פחמימות מורכבות בעלות אינדקס גליקמי נמוך המתפרקות לאט ולאורך זמן.

למי מיועד הגיינר?

גיינר מיועד לכל המעוניין בעלייה איכותית במסת השריר (ללא עליה במסת שומן)

גיינר מיועד לכל המעוניין בעלייה במשקל

גיינר מיועד לכל המעוניין בתוסף גיינר המכיל כמות גדולה של חלבון בכל מנת הגשה

גיינר מיועד לכל המעוניין שלא מתפשר על האיכות והטעם של הגיינר

איך פועל הגיינר לעלייה במשקל?

פחמימות חשובות לשמירה על מאזן אנרגיה בגוף ובעצם מהוות מקור עיקרי לאנרגיה זמינה.

הפחמימות לא נשמרות בגוף בכמויות גבוהות, הן נמצאות בשרירים ובכבד, כאשר הכמות הכוללת שלהן באדם מבוגר לא עולה על 500 ‏גרם. גיינר לעלייה במשקל ‏מכילות פחמימות פשוטות, אשר יכולות לספק אנרגיה זמינה במהירות גבוהה, הן חשובות מאד בזמן של אימון, בו קיימת דרישה מוגברת לאנרגיה.

הפחמימות המורכבות הנמצאות בגיינר ‏שומרות על מאזן ומאגר הפחמימות בגוף, הפחמימות דרושות לאספקת אנרגיה לבניית השריר ולהתאוששות שלאחר האימון .

האבקות גיינר ‏מכילות חלבון שמספק לגוף את כל חומצות האמינו. החלבונים משמשים לבניית שריר בגוף והם חשובים לשיקום השרירים לאחר פעילות גופנית.

בנוסף, חלבון ביחד עם פחמימה מעודדים הפרשת אינסולין והורמון הגדילה שמעורבים בגדילת מסת השריר.

איך מומלץ לצרוך גיינר ?

את גיינר יש לצרוך במנת הגשה אחת על בסיס קבוע בבוקר או לפני השינה.

ביום אימון יש להוסיף מנה נוספת של גיינר מיד לאחר אימון. לקבלת תוצאה מקסימאלית מומלץ לשלב את הגיינר שעה לפני או אחרי האוכל על מנת לאפשר פריסה טובה.

חשוב מאוד שהגיינר יכיל חלבון מי- גבינה איכותי, קריאטין טהור, חומצות אמינו חופשיות וקשורות לפפטידים, כמות גבוהה של פחמימות מורכבות, פרוקטוז קריסטלי וויטמינים.

לעליה איכותית במסה, הגוף זקוק לקלוריות רבות משולבות באחוז חלבון גבוה ואיכותי. אבקת גיינר טובה לעליה במשקל היא "פיתרון קסם" עבור רבים המתקשים לעלות במשקל.

באנר רשימת אבקות הגיינר