אבקת גיינר המשלבת בין פחמימות לחלבונים נחשבת לאחד המוצרים הפופולאריים בעולם בתחום תוספי התזונה ומוצרי בריאות לספורטאים. מטרתה של אבקת הגיינר היא לספק למתאמן ערכים תזונתיים טובים אשר תומכים בפעילות הפיזיולוגית הגופנית סביב תוכנית האימונים בין אם זה תהליכי בנייה ופיתוח שריר, בין אם תמיכה בתהליכי התאוששות ושיקום של הגוף והן במטרה לספק לגוף אנרגיה זמינה מחודשת לאחר שמאגרי האנרגיה הזמינים מה שמכונה גליקוגן נוצלו.


לצערנו, יש לא מעט אבקות גיינר שאינן איכותיות, אלו מיוצרות על ידי חברות שלא מקפידות על תהליכי ייצור נאותים או לחלופין מכילות רכיבים שאינם בריאים לגוף כמו צבעי מאכל, חומרים משמרים, סוכרים פשוטים בכמויות גדולות ועוד. לכן, כאשר אנו מחפשים אחר הגיינר הכי טוב בעולם, יש כמה דגשים חשובים בתהליך הבחירה, זאת בכדי שנוכל לספק לגוף שלנו את הטוב ביותר.


מי מייצר את הגיינר שלכם?


מומלץ לבחור בחברה אמינה המתמחה בייצור תוספי תזונה, אבקות חלבון, אבקת גיינר ושאר מוצרים המותאמים באופן ספיציפי לספורטאים ומפתחי גוף. חשוב לבחור במוצר שמחזיק בתקני איכותי ושתהליך הייצור עובר פיקוח מלא. בנוסף, מומלץ לבחור בגיינר המאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות בישראל ומשווק באריזה סגורה ואטומה.


אילו רכיבים יש בגיינר?


בסופו של דבר, אבקת הגיינר נכנסת ישירות לגוף שלנו ולכן הקריטריון החשוב ביותר הוא למעשה מה היא מכילה. חשוב לבדוק כמה פחמימות יש באבקת הגיינר, כמה חלבון, אילו פחמימות, אילו חלבון וכמו כן מומלץ לבחור באבקת גיינר שאיננה מכילה צבעי מאכל, חומרים משמרים, ושאר רכיבים שאינם תומכים בפעילות הפיזיולוגית של הגוף.


בחירת אבקת גיינר שמספקת לגוף שילוב טוב בין פחמימה מורכבת לחלבון תאפשר לגופנו להנות מיתרונותיה של אבקת גיינר איכותית. בנוסף, שווה לוודא שאבקת הגיינר משלבת חומצות אמינו חיונות מסוג BCAA אלו מעודדות את תהליך בניית החלבון בגוף, מסייעות לגוף להתאושש אחרי האימון וחשובות מאוד למי שמקפיד להתאמן ובכלל, יש להן לא מעט תפקידים בגופנו.


יחס חלבון פחמימה


את אבקת הגיינר יש להתאים למטרות שלכם, למשקל גופכם ולמבנה הפיזיולוגי שלכם. במידה ואבקת הגיינר מכילה כמות גדולה של קלוריות, ניתן לחלק את מנת ההגשה ולפרוס אותה על פני כל היום. רוב המתאמנים צורכים אבקת גיינר ביחס של 1:5 לטובת הפחמימה.


אבקת הגיינר הטובה בעולם


חברת נוטרי די מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של תוספי תזונה לספורטאים ומפתחי גוף. פיתוח ייחודי הביא כתוצר מושלם - אבקת ביג מאס גיינר המשלבת בין פחמימות איכותיות מורכבות המספקות לגוף אנרגיה זמינה לאורך זמן, פחמימות פשוטות ותשלובת חלבונים חכמה המאפשרת לגוף לקבל זרימה מוגברת של חומצות אמינו לרקמות השריר. ביג מאס גיינר מיוצרת בתהליך קפדני, מחזיקה בתקני איכות בינלאומיים ומגיעה במגוון של טעמים מעולים!.


באנר רשימת אבקות הגיינר new1