3 סיבות שמפתחי גוף וספורטאים מחליטים לצרוך גיינר הכי טוב

סיבה ראשונה - חילוף חומרים מהיר

לאנשים המנסים לעלות מסת שריר, לעלות במשקל גופם, אך חילוף החומרים שלהם מהיר במיוחד, יכול להיווצר קושי בהגעה ליעדים ולמטרות שלהם כאשר לרוב אחת מהן היא עלייה במסת השריר.

אלו בדיוק אותם אנשים, שאוכלים מה שבא להם, כמה שבא להם, מעמיסים קלוריות, נהנים מגלידות שמנות, המבורגרים, קינוחים ועדיין לא מצליחים לעלות במשקל.

אותם אנשים, זקוקים לגיינר הכי טוב לעלייה במשקל במטרה לעלות בצורה משמעותית את כמות הקלוריות היומית הנצרכת, להגיע למצב של עודף קלוריות, לפחות לתקופה כדי שיוכלו לעמוד ביעדים.

סיבה שנייה - אנשים שאין להם זמן לאכול כמו שצריך

יש לא מעט מתאמנים שמגיעים ישר מהעבודה לחדר הכושר. הם עובדים המון שעות, יש להם גם לא מעט סידורים מחוץ לבית, ככה שהם בקושי נמצאים בקרבת מקרר ולכן גיינר איכותי הוא הפתרון המושלם לאותם מתאמנים.

כידוע, גיינרים איכותיים משלבים רכיבים תזונתיים להם גופנו זקוק במיוחד בזמנים הסובבים את האימון משום שהם תומכים בפעילות הפיזיולוגית של הגוף בזמן האימון ובפעילות ההתאוששות של הגוף אחרי אימון.

אם אתם שייכים לקבוצת המתאמנים הזו, אתם צריכים להקפיד לבחור באבקת גיינר המשלבת בין פחמימות, חלבונים, חומצות אמינו חיוניות, שומנים איכותיים, ויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים.

זאת בכדי שהגוף שלכם יקבל כמה שיותר רכיבים מזינים, אך חשוב לזכור, גיינר אמנם יכול להחליף ארוחה אחת אבל הוא ממש לא בא במקום אוכל רגיל ולכן לא משנה מה קורה, עליכם לדאוג לאכול לפחות 2 ארוחות מזינות, גם אם מדובר בכריכים, זה ממש בסדר.  

סיבה מספר 3: מתאמנים ומפתחי גוף שזקוקים לפורמולה שתעזור לגוף שלהם להתאושש

אבקת גיינר לעלייה במקשל משלבת בין כמות גבוהה של חלבון, כמות גבוהה של פחמימות, שומנים בריאים וקלוריות להן הגוף שלנו זקוק אחרי אימון עצים ואינטנסיבי. כך שאם אתם מחפשים פורמולה שתעזור לגוף שלכם להתאושש, תמנע תהליכים קטבוליים, גיינר איכותי בהחלט יכול לתת לכם מענה מושלם.

דירוג הגיינרים מומלצים לעלייה במשקל

•    מקום ראשון: ביג מאס גיינר

יחס חלבון מושלם בין חלבון לפחמימה 1:5, מבוסס רק על רכיבים איכותיים בינהם 2 סוגי חלבון (מי גבינה וחלבון ביצה) פחמימות מורכבות מבטטה, צ'יה ספירולינה, פשתן, ג'ינג'ר ועוד...  43.5 גרם חלבון מי גבינה איכותי במנת הגשה ו-6.15 גרם של חומצות אמינו מסוג BCAA הופכים את ביג מאס גיינר לאחד הגיינרים הנמכרים בישראל.

•    במקום השני: מאסל פארם קומבט XL 

כמות גבוהה של קלוריות עם כ מ- 52 גרם חלבון איכותי למנת הגשה, שילוב בין מספר חלבונים לספיגה מירבית וזרימה רציפה של חומצות אמינו - אלו ועוד מספקים לשלושת קבוצות המתאמנים מענה מושלם למטרותיהן: פיתוח גוף, עלייה במסת שריר והזנה מושלמת של הגוף.

•    במקום השלישי: גיינר בולק מאסל BPI

 גלוטמין, 5.7 גרם חומצות אמינו, 52 גרם חלבון לצד כמות מעטה של פחמימות מתאימות למתאמנים אשר מצד אחד רוצים לקבל רכיבים מזינים אך מצד שני רוצים לשמור על איזון בכמות הפחמימות שהם צורכים.

לסיכום, בחירת גיינר לעלייה במשקל תלויה בגורמים הבאים:

  1. משקל גוף נוכחי ומטרה עתידית לשלושת החודשים הקרובים
  2. סוג הרכיבים להם אתם זקוקים בהתאם לצרכים שלכם
  3. שאר המזונות אותם אתם צורכים במהלך היום
  4. כמות קלוריות נדרשת לשמירה על גוף מאוזן
    באנר רשימת אבקות הגיינר