אמנם החורף הישראלי הוא לא מהקשים במיוחד, ובכל זאת, תסמיני השפעת ביניהם צינון, נזלת, שיעול, חולשה כללית מונעים מאיתנו מלתפקד כמו שצריך ופוגעים בפעולות הבסיסיות של היום שלנו, מה גם שההחלמה לוקחת לעתים זמן רב. אחד מצמחי המרפא הנחקרים בשנים האחרונות מכונה ג’ינסנג קוריאני.
ה- ג’ינסנג הקוריאני בעל קשת רחבה של תכונות מרפא והוא נחשב לשורש פראי הגדל בעיקר בצפון אמריקה ובמזרח אסיה. פרט לכך שהוכח שהוא מסייע בחיזוק המערכת החיסונית, מפחית את הסיכוי להיווצרות של זיהומים, אלרגיות ומחלות חורף, הוא גם מסייע בחיזוק הזיכרון, מספק לגוף רמות גבוהות של אנרגיה, מומלץ לאנשים הסובלים ממתח ואף ידוע ביכולתיו לטפל בבעיות פוריות וחוסר חשק מיני.

בנוסף, נמצא כי נטילה של ג’ינסנג קוריאני מסייעת לקצר את זמן המחלה שכן הוא מסייע בהגברת ייצוא תאי מערכת החיסון וכך עוזר לגוף להתמודד עם התסמינים השונים.


ג’ינסנג קוריאני - מסייע בשמירה על תפקוד מיני אופטימלי

גורמים שונים מעודדים ירידה בחשק המיני. זה יכול להיות תקופה של לחץ או מתח מוגברים, זה יכול להיות גיל המעבר או חלק מתהליך ההזדקנות, מה שפעמים רבות גורם לשינויים במערכת ההורמונלית. ג’ינסנג קוריאני מסייע להגביר את העירנות שלנו, תורם לאיזון המערכת ההורמונלית ויעיל לשיפור החשק המיני.


ג’ינסנג קוריאני מבית נוטרי די - פורמולה עוצמתית המסייעת בחיזוק ואיזון גופני

חברת נוטרי די פיתחה וייצרה פורמולה ייחודית, עוצמתית ומרוכזת על בסיס שורש הג’ינסנג הקוריאני. התוסף אינו מכיל רכיבים המזיקים לגוף כמו חומרים משמרים או צבעי מאכל, הוא מיוצר בתהליכי מעבדה ייחודיים ומחזיק בתקני איכות מחמירים.
ג’ינסנג קוריאני מבייע בהעלאת הערכים החיוביים של הכולסטרול בדם, תורם לעוררות מינית ואף מסייע באיזון רמות הסוכרים בדם. התוסף תורם גם לשיפור הזיכרון, מסייע בחיזוקה של המערכת החיסונית, מספק לגוף רמות גבוהות של אנרגיה ומפחית מצבי עייפות ותשישות.


להזמנה ישירה של ג'ינסנג קוריאני - לחצו כאן