תרומתו של פרי הגרביולה למאבק במחלת הסרטן

לפני שנעסוק בגרביולה נציין שאינספור של מחקרים נעשו על אינספור סוגים של מחלת הסרטן. היא נחשבת לבין המחלות השכיחות ביותר בעולם וסכומי עתק מושקעים בפיתוח ומחקר במטרה לשפר משנה לשנה את איכות הטיפול בסוגי סרטן שונים. מה הסיבה שאנו קוראים לאותה מחלה, לה כל כך הרבה סוגים באותו שם למרות העובדה שמדובר במספר סוגים של מחלות.

כמעט לכל סרטן יש סוגים שונים שלו לדוגמא לסרטן הדם יש מספר סוגים של סרטני דם ביניהם לוקימיה, לימפומה ועוד. המשותף לכל סוגי מחלות הסרטן בין אם נעסוק בסרטן המעי או, השד או הערמונית הוא בכך שבסרטן לכל סוגיו מקיימת פגיעה בחלוקת התאים.

 

להזמנת גרביולה - לחצו כאן

מחקרים על הגרביולה

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת ואיתו המחקר בסוג מסוים של סרטן, כך אחוזי ההחלמה בגילאים ספציפיים עולים. כמו בכל מחלה הגילוי המוקדם כאן הוא קריטי, משום שברגע שהגידול מתחיל להתפשט הבלימה שלו הופכת למסובכת עד לבלתי אפשרית. כימותרפיה שהוא הטיפול הותיק והמוצלח ביותר לטיפול במחלה היא למעשה קשת של חומרים כימיים הפוגעים ביכולת של אותם תאים סרטניים להתחלק.

הטיפול מביא איתו תופעות לוואי רבות ולא פשוטות איתן החולים צריכים להתמודד ביניהם נשירת שיער, בחילות, הקאות והיחלשות של המערכת החיסונית. בחפיפה למחקרים שנעשים מדי שנה על המחלה ולגורמיה, נעשים גם מחקרים על צמחים, ירקות, פירות ומזונות שונים המסייעים במלחמה נגד מחלה זו.

אחד הפירות היותר נחקרים בנושא זה נקרא פרי הגרביולה. מסתבר שלפרי ולחלקי הצמח שלו נמצא חומר המסייע לבלום את התפתחות התאים הסרטניים בגוף ויחד עם זאת נמצא כי אצל חלק מהמטופלים עלתה הרגישות לטיפולים הכימותרפיים בשילוב של צריכת הפרי עם הטיפול.

גרביולה אנונה וכל מה שבאמצע

עץ הגרביולה הוא סוג של פרי האנונה הגדלה באזורים טרופיים דוגמת נהר האמזונס. במקומות מסוימים בעולם עושים שימוש בכל חלקי הצמח כולל בעלים ובגזע, זאת במטרה לחזק את המערכת החיסונית ולטפל במחלות שונות. הויטמינים אותו מכיל הפרי נמצאים בו באחוזים גבוהים יחסית מה שתורם לפעילות אנטי חמצונית המסייעת למנוע את התפשטות התנועה של הרדיקלים החופשיים.

מחקרים רבים נעשו על פרי הגרביולה ובתנאי מעבדה הצליחו להוכיח כי לפרי הרכב עוצמתי המסייע למזער התפשטות של סוגים מסוימים של סרטן. יחד עם זאת, מכיון וחולי סרטן סובלים מהיחלשות בלתי רגילה של המערכת החיסונית ובעקבות כך הגוף חשוף למחלות נוספות, נמצא כי צריכה של פרי הגרביולה תומכת בחיזוק משמעותי של המערכת החיסונית ומסייעת לגוף לחזור לסוג של איזון.

 

להזמנת גרביולה - לחצו כאן

כוחם של הויטמינים

לויטמינים יש הרכב עוצמתי והדעה כי הם מסייעים למנוע ולהתמודד עם מחלת הסרטן רק הולכת ומתחזקת ככל שהזמן עובר. ויטמין Cלדוגמא אותו מכיל פרי הגרביולה, מעודד את פעילותה העוצמתית של מערכת החיסון ומסייע לבלום את תנועת הרדיקלים החופשיים החושפים אותנו לפעולת החמצון.