גרביולה אנונה - תומכת במערכת החיסונית ומסייעת לאיזון הגוף

מחקרים רבים בוצעו על פרי האנונה בתחומי מחקר שונים והעיקרי שביניהם הוא על תרומתה הפוטנציאלית למחלת הסרטן. פרי שנחשב לקרוב משפחה של האנונה המוכרת, ומכונה גרביולה אנונה נחקר עד היום ולאט לאט מתחילים לשלבו כמסייע לטיפול במחלה ובעיקר כיעיל למנוע את התפשטותה בשלביה ההתחלתיים.

רוב סוגי הסרטן מתפתחים כתוצאה מהתרבות פולשנית של תאים סרטניים מזיקים בגוף על חשבונם של התאים החזקים והבריאים שלנו. בחלק מהמקרים ובמחלות אחרות ביניהן פסוריזיס, טרשת נפוצה ודלקות מפרקים התאים מתפשטים, מה שמקשה על המערכת החיסונית להבדיל בין התאים השונים וכך היא מחלישה את עצמה ואת הגוף שלנו.

אותם מחקרים מצאו קשר חזק בין תמיכה של הגרביולה אנונה במערכת החיסונית לבין היותה יעילה בשיפור תופעות הלוואי מהן סובלים אותם אנשים החולים במחלות שונות, ביניהן מחלת הסרטן האכזרית.

גרביולה אנונה מסייעת לשמור על התאים של גופנו

ההמלצה של החוקרים, היא לאו דווקא להתחיל ולצרוך את הפרי או את הכדורים המכילים מיצוי גבוה שלו מיד עם גילוי המחלה. לשם כך דרושה התייעצות רפואית, זאת משום שאותם חולים לרוב ייטלו תרופות וטיפולי מנע במקביל. יחד עם זאת, אנשים החוששים שהם עלולים לפתח מחלות מסוגים שונים בעקבות סיבות תורשתיות, יכולים לצרוך את הגרביולה אנונה שתסייע להפחית את הסיכויים לחלות באותה מחלה.

צריכה של גרביולה אנונה יעילה בשמירה על תאי הגוף חזקים ובריאים ומסייעת לטווח הארוך בשיפור תפקודם של התאים. תאים חזקים מעידים על מערכת חיסונית חזקה ומערכת חיסונית חזקה מצליחה להילחם במזיקים, חיידקים, וירוסים ופולשנים נוספים המזיקים לגופנו ומנסים להחלישו.

יחד עם זאת, הרכבה התזונתי של הפרי גרביולה אנונה המכיל ויטמינים ומינרלים רבים מסייעים לגוף להילחם בתנועת הרדיקלים החופשיים הגורמים לחמצון התאים ומסכנים את חסינותם