דיאטה לפי סוג דם - הרעיון שמאחורי הדיאטה

 

תפריט דיאטה על פי סוג דם הינו תפריט המותאם באופן אישי למטופל בהתאם לסוג הדם שלו. התפריט כולל את סוגי המזון המומלצים לצריכה על פי סוג הדם, והמלצות להימנעות ממזונות שאינם מתאימים לסוג הדם של המטופל.

 

דיאטה מסוג זה מובילה להרזיה מואצת ולירידה במשקל, ויותר מכך – משפרת את מצב הבריאות הכללי באופן משמעותי ביותר. מאחורי שיטת תזונה חדשנית זו, המאמינה בהתאמה של התפריט לסוג הדם ככלי לשיפור איכות החיים והבריאות וכאמצעי אפקטיבי לירידה במשקל, עומד הנטורופת האמריקני דר' פיטר ג. ד'אדאמו, אשר מספק מידע אודות סוגי המזון המומלצים ושאינם, בהתאם לסוג הדם הספציפי של כל מטופל.

 

ככלל, בסיס השינוי בין סוגי הדם השונים, הוא הרכב הנוגדנים שהם מכילים. צריכה של מזונות אשר מכילים חומרים שמעוררים בגוף תגובת קרישה מוחלשת, מזיקה לבריאות באופן הדרגתי, מורידה את רמות האנרגיה, פוגעת במערכת החיסונית, מעודדת היווצרות אלרגיות, ומזיקה לבריאות בשלל דרכים נוספות. על כן, היצמדות לתפריט המותאם על פי סוג הדם, הינה דרך יעילה לסינון המזונות הנצרכים על ידינו, במטרה לשמור על משקל תקין ועל בריאות תקינה.

דיאטה לפי סוג דם – התועלת בשטח

 

הקפדה על תפריט מזון המותאם לסוג הדם תוכיח תוצאות מידיות לאחר טווח זמן קצר של שבוע עד שלושה שבועות. עורך הדיאטה יחוש ערני יותר וחיוני, ייהנה משיפור במערכת העיכול, מצמצום תגובות אלרגיות שונות, ומפתרון ברמה כזו או אחרת של בעיות בריאותיות רבות. כמו כן, עורך הדיאטה עתיד ליהנות מחילוף חומרים משופר ומחיזוק של מערכת החיסון שישפרו את איכות חייו ללא היכר.


דיאטה לפי סוג דם  - התפריט

 

תפריט בדיאטה זו יציג בפרוטרוט את רשימת המזונות המומלצים לצריכה על פי סוג הדם, ואת רשימת המזונות שאינם מומלצים לצריכה. צריכת המזונות המומלצים מעודדת איזון של הבריאות, שמירה על משקל תקין, ופעילות תקינה של הגוף על כל מערכותיו.

 

דיאטה לפי סוג דם – למי?

 

הדיאטה מתאימה לבני כל הגילאים, ילדים ומבוגרים כאחד. ילדים, אשר נוטים לסבול ממערכת חיסונית מוחלשת בעקבות החשיפה המתמשכת לחיידקים ולווירוסים שונים האופייניים לגילם ומאלרגיות רבות ושונות, עשויים להיתרם באופן פלאי משימוש בתזונה לפי סוג דמם. תפריט המותאם לילד מבחינה גנטית מאפשר לגוף הילד לתפקד באופן המיטבי, להיפטר ממגוון אלרגיות בלתי רצויות, ולהתגבר בקלות יתירה על מחלות אופייניות לגיל.

 

דיאטה לפי סוג דם מהווה בשורה של ממש גם לילדים הסובלים מעודף משקל. הקפדה על תפריט מותאם לסוג הדם מגיל צעיר מאפשר לכם, כהורים, לגדל אותו באופן הבריא ביותר, תוך שאתם מעניקים לו חינוך לתזונה נכונה מגיל צעיר ומונעים מנטייתו הטבעית לעודף משקל להחמיר וללוות אותו גם בחייו הבוגרים.

 

 

דיאטה לפי סוג דם – מכלול היתרונות

 

- דיאטה לפי סוג דם תורמת רבות לבריאות הכללית, כאשר הירידה המואצת במשקל הינה רק בגדר יתרון נלווה.

- איזון תיאבון ובלימת בולמוסי רעב

- ירידה מאוזנת ובריאה במשקל

- אין צורך בהרעבה עצמית האופיינית לדיאטות סטנדרטיות

- דיאטה לפי סוג דם מתאימה לבני כל הגילאים


Super Food Diet Banner new1