רבים מאיתנו שואלים את עצמנו תוך כדי תהליך הירידה במשקל והחיטוב מהי הדרך הטובה ביותר לשרוף שומנים. האם תהליך שריפת השומנים מואץ באמצעות דיאטה לשריפת שומנים, האם עלינו לשלב בין תזונה דלה בשומנים לבין פעילות גופנית ספציפית ובכלל מהי הדרך הטובה ביותר לשרוף שומנים.

 

אז כן, זה בהחלט נכון שעל ידי שינוי התזונה שלנו, העלאת כמות הירקות והסיבים התזונתיים, הורדת המזונות המכילים כמויות גבוהות של שומנים והוספת סיבים תזונתיים, איזון בין פחמימות לחלבונים ושאר דגשי דיאטה חשובים נוכל להאיץ את תהליך שריפת השומנים, אך מנגד זה לא מספיק. כדי שנצליח להוריד במשקל הגוף ולשרוף שומנים כלומר להוריד את אחוזי השומן, עלינו לשלב פעילות גופנית.

 

כשאנו מבצעים פעילות גופנית אנו מסייעים לגוף להפחית את המשקל העודף מכמה היבטים. ראשית, הרי ידוע שכדי לרדת במשקל עלינו להוציא יותר ממה שאנחנו מכניסים. ברגע שאנחנו מבצעים פעילות גופנית, אנו ״שורפים״ יותר קלוריות ואז באופן אוטומטי המאזן משתנה. בנוסף, פעילות גופנית מעודדת את תהליך הירידה במשקל משום שהיא מאיצה את קצב חילוף החומרים ומאיצה את תהליך שריפת השומן בזמן מנוחה ובזמן מאמץ. בכדי לרדת במשקל מצד אחד ולרדת באחוזי השומן מצד שני עלינו לשלב בין פעילות גופנית אירובית לבין פעילות גופנית אנאירובית כלומר אימוני כוח המעודדים בניית מסת שריר.

עוד בנושא:

3 טיפים לשריפת שומנים מועילה

1.          פעילות גופנית עצימה - כאמור, עלינו לשלב בין פעילות גופנית אירובית כמו למשל שחייה, ריצה, הליכה מהירה, אימוני אירובי לסוגיהם השונים, קיקבוקס או כל פעילות שמעלה את הדופק שלנו לאורך זמן. מנגד, עלינו לשלב אימון כוח כמו למשל: תרגילי התנגדות, הרמת משקולות, אימון TRX, אימון קרוס פיט שמצד אחד מעודדים בניית מסת שריר רזה ומצד שני מעודדים את תהליך שריפת השומנים בגוף.

2.          תוספי תזונה המסייעים לשריפת השומן בגוף - יש כל מיני סוגים של תוספי תזונה המעודדים את תהליך שריפת השומנים. כמובן שאף תוסף לא יעזור אם נמשיך לאכול מזון מהיר עתיר בשומנים, אך אם נשלב תוסף תזונה עם פעילות גופנית מתונה לצד תזונה מאוזנת, נגיע לתוצאות טובות יותר תוך זמן קצר יותר. הליפו מקס הינו תוסף תזונה אשר פותח על ידי חברת נוטרי די - חברה המתמחה בייצור ושיווק תוספי תזונה עבור ספורטאים ומפתחי גוף. הליפו מקס מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות, מכיל 100% רכיבים טבעיים ומעודד את תהליך שריפת השומנים בגוף.

3.          שילוב בין ספורט לתזונה נכונה - כאמור, שילוב בין פעילות גופנית לתזונה נכונה - תפריט שבו כל ארוחה מורכבת מפחמימות איכותיות (עדיף מלאות), ירקות, סיבים תזונתיים, חלבונים איכותיים ושומנים בלתי רוויים כמו טחינה, אבוקדו, אגוזים, שמן זית ושומשום לצד שתייה מרובה במים יסייעו בתהליך הירידה במשקל ובהפחתת אחוזי השומן.


להזמנה ישירה של שורפי שומן טבעיים - לחצו כאן