תה ירוק הוא סוג מסוים של משקה עלים חם, בעל סגולות בריאותיות חזקות. מעבר להיותו משקה חם, התה הירוק עשיר בנוגדי חמצון איתנים, המסייעים לייעל תהליכים בגופנו ולהאיץ תהליכים שונים בגופנו, כגון תהליך דיאטה תה ירוק.


דיאטה תה ירוק:

• מכיל קפאין – רבים מאיתנו נוטים לשמוע על החסרונות של הקפאין בחיינו, אך נופתע לגלות כי הבעיה היא בכמות, לא באיכות. קפאין ברמה נמוכה, כמו זו של דיאטה תה ירוק , יסייע לעורר אותנו, להפוך אותנו לחדים יותר מבחינה קוגניטיבית וכמובן – לתרום לשריפת השומנים שלנו. מחקרים מאמתים כי הקפאין מסייע לגופנו לנצל את מאגרי השומנים של חומצות השומן החיוניות של גופנו, מה שמסייע לנו להרזות, חוש ערניים יותר ולרצות להיות פעילים יותר. שני מחקרים אימתו כי שתיית כמויות מתונות ונכונות של קפאין במהלך היום, תסייע לשפר את התפקוד הפיזי שלנו ביותר מ- 10%.

• עשיר בנוגדי חמצון – תה ירוק דיאטה מכיל כמות יפה של נוגדי חמצון, אשר מסייעים לייעל את תהליך שריפת השומנים של גופנו, להאיץ את תהליך העיכול של גופנו ולהגב

יר את יכולות הקשב, ההבנה ועיבוד המידע שלנו. הם אף מחזקים את המערכת החיסונית שלנו: לוחמים בפולשים שונים יחד עמה ומייעלים את פעילותה.

• מפחית נזקים לאחר אימון – תה ירוק מסייע לגופנו לנצל את מאגרי השומנים של גופנו, כך שיישרפו כאנרגיה או יבנו מחדש את הרקמות השונות שלנו. הם אף מעניקים לנו אנרגיה. מסיבה זו, לספורטאים מומלץ לשתות תה ירוק לפני אימון ולאחריו, כדי להעניק לנו כוח לבצע את האימון עצמו ולסייע לנו למזער את נזקי האימון לגופנו, לאחר האימון.

דיאטה תה ירוק – מינון:


רוב המחקרים עד היום ממליצים על שתייה של בין שלוש לחמש כוסות תה ירוק ביום. כמובן שמומלץ להשתמש בעלים עצמם, מאשר בתיון, משום שהוא מכיל כמות פחותה משמעותית של ערכים תזונתיים.
משום שלרובנו אין את הזמן או הרצון לשתות כל כך הרבה תה ביום, כיום קיימים גם תוספי תזונה של תה ירוק, המכילים את כל הבריאות של תה ירוק דיאטה.

Super Food Diet Banner new1