המלחמה במשקל היא מלחמה איתה רבים מאיתנו מתמודדים מדי יום. גם כאשר אנו מצליחים לרדת קילוגרם אחד,שניים או אפילו יותר מכך, הקושי לשמור על הנעשה, להמשיך ולהתמיד גורם לנו לחזור למצב הקודם די במהרה. אחת הסיבות לכך היא משום שאנו נכנסים למשטר קשוח ולא מבינים שמדובר באורח חיים. עם דיאטת פטל תוכלו לא רק לרדת במשקל, אלא גם לשמור על כך לאורך שנים, שכן מדובר באחת הדיאטות המוצלחות שהוכיחו עצמן שוב ושוב גם במחקרים וגם במציאות.

חשוב לציין שלאור הצלחתה המטאורית של הדיאטה בעולם והתחרות בין היצרנים, ישנם מקומות רבים שנסחפו עם ההבטחות בעניין מהירות ההורדה במשקל וישנם יצרנים שאף הבטיחו בין 8-10 ק"ג בחודש. חשוב לציין שכדורי ההרזייה טובים ויעילים ככול שיהיו הינם בגדר תוסף תזונה ואינם כדורי פלאים. יש לצרוך את הכמוסות בשילוב תזונה בריאה ומאוזנת ולשאוף לירידה מאוזנת במשקל של מספר ק"ג לחודש בהתאם למשקל ההתחלתי של הדיאטה.

 

דיאטת פטל - יתרונות

 

•       מסייעת להשלים חוסרים תזונתיים כמו ויטמינים ומינרלים, כך מונעת מצב של מחסור המתרחש פעמים רבות כתוצאה מדיאטה.

•       דיאטת הפטל מסייעת למנוע היווצרות ואגירה של שומנים ברקמות השומנים המעלים את אחוזי השומן ומסכנים את בריאותנו, מעלים את הסיכוי לחלות בסוכרת, טרשת עורקים, מעודדים קרישיות יתר ושאר מחלות כרוניות.

•       מעניקה לגוף אנרגיה וחיות.

•       מאושרת על ידי משרד הבריאות בישראל וכמובן איננה מכילה חומרים ורכיבים כימיים המזיקים לגוף שלנו.

 

דיאטת פטל - איך זה עובד?

 

בפרי הפטל יש רכיבים ייחודים ועוצמתיים הנקראים קטונים. למעשה, הפטל מכיל רכיבים צמחיים עוצמתיים התומכים בחילוף החומרים של הגוף ואף מאיצים את תהליך שריפת השומנים מה שמעודד ירידה הדרגתית במשקל. לא מדובר ב״דיאטת כאסח״ שתפגע במערכות השונות של גופכם ותוציא אותו מאיזון, להיפך, מדובר בדיאטה טבעית שמטיבה עם הגוף שלנו.  דיאטת הפטל תומכת רבות בתהליך ההרזיה של הגוף, מבלי להוביל לתופעות לוואי מסוגים שונים. כל מה שתרגישו בימים הראשונים של נטילת התוסף הוא בזירוז של חילוף החומרים.

 

דיאטת הפטל הטבעית

 

התוסף מכיל 100% רכיבים טבעיים מה שמאפשר לכם לרדת במשקל גופכם בהדרגה ובקצב שלכם. בשונה מדיאטות רבות אחרות המכילות מגוון רכיבים פעילים שאינם טבעיים, דיאטת פטל טבעית לחלוטין. אין צורך לשנות בצורה משמעותית את אורח החיים שלכם. עם דיאטת פטל משקל גופכם יירד בהדרגה, בהתאם למה שהוא מסוגל, תחושת השובע תסייע לכם לשמור על כך ולהנות מגוף מחוטב, רזה ובריא

Super Food Diet Banner new1