חומץ תפוחים הוא סוג של חומץ טבעי, הנוצר ממחית תפוחים או סיידר תפוחים צלול. עיקר תפקידו של חומץ התפוחים, הוא לסייע לנקות את גופנו מרעלים, לייעל את תהליך העיכול שלנו, להאט את פירוק הסוכרים ובו-בזמן להאיץ את שריפת השומנים של גופנו.


דיאטת חומץ תפוחים תגובות – חומץ תפוחים או תוסף:

עוד מימי קדם, האמינו המצרים בסגולות המרפא של חומץ התפוחים, בנוסף ליכולותיו לסייע לגופנו לייעל את תהליכי העיכול, שריפת השומנים וניקוי הרעלים שלו. כיום, ארבעים שנים של מחקרים מאמתים את איכויותיה של דיאטת חומץ תפוחים תגובות.

כיום, מעבר לחומץ התפוחים הטבעי, קיימים תוספי תזונה של חומץ תפוחים, אשר מטרתם היא לסייע לייעל את תהליך ההרזיה שלנו. תוספי תזונה של דיאטת חומץ תפוחים תגובות , בדרך כלל מכילים ויטמינים, מינרלים וזרזים נוספים, שיסייעו לייעל את תהליך שריפת השומנים שלנו, בנוסף לשימור הבריאות שלנו. יש לציין ששום דיאטה איננה יעילה ללא פעילות גופנית ומתן תזונה נכונה לגופנו. לכן, יש להקפיד ולהמשיך לדבוק במטרה שלנו ולא להסתמך על סגולותיו של דיאטת חומץ תפוחים תגובות.


דיאטת חומץ תפוחים תגובות – משקה בריא:

כאשר אנו מחליטים לעשות דיאטה, כדאי לנו לשלב את תכונותיו הבריאותיות של דיאטת חומץ תפוחים תגובות, כדי לייעל את תהליך השלת הקילוגרמים שלנו. עם זאת, ניזהר לעכל חומץ תפוחים נקי! הוא חומצי מאוד ולכן, הוא עשוי להביא לשריפה של הגרון, הוושט והקיבה שלנו. מסיבה זו, אם לא בחרנו בתוסף תזונה, ההמלצה הרווחת היא למהול את דיאטת חומץ תפוחים תגובות במים, תה או מזון. אף ניתן להכין ממנו משקה טעים ובריא, שנוכל לשתות מספר פעמים ביום, כדי למטב את תהליך ההרזיה שלנו:

מצרכים:

- כוס מים

- לימון שלם סחוט טרי

- כף חומץ תפוחים טבעי (מומלץ אורגני)

אופן ההכנה:

ערבבו את כל המרכיבים יחד ושתו כל בוקר.

Super Food Diet Banner new1