דיאטת כסאח או בשמה הנעים יותר "דיאטת בזק", היא דיאטה מהירה, המבטיחה כי נפחית ממשקלנו במהרה, עד לכדי חמישה ק"ג בשבוע (!).
דיאטת כסאח היא אחת מיני רבים, כאשר המוכרת ביותר היא "דיאטת מרק הכרוב"; הממליצה כי נאכל כמויות עצומות של מרק כרוב ומעט מאוד מאכלים נוספים, במשך כשבוע. הטענה היא שמרק הכרוב אשר דל מאוד בקלוריות ומסייע לנקות רעלים מגופנו, יביא לירידה מהירה במשקל.


למרות הפיתוי של דיאטת כסאח, כדאי לנו לשקול אלטרנטיבות:

• דיאטת כסאח כגון דיאטת הכרוב, איננה מספקת לנו את הערך הקלורי המינימלי לו זקוק גופנו. כתוצאה מכך, יתכן וגופנו יכנס למעין "מצב חירום" וכתוצאה מכך, יפרק את המזון בגופנו לאט מהרגיל. התהליך עשוי להימשך גם לאחר דיאטת כסאח.

• רוב הפעמים, לאחר דיאטת כסאח אנו שבים למנהגינו המזיקים: אוכלים מזון שעתיר בשומנים לא בריאים, סוכרים, מלחים וקמח לבן. שותים אלכוהול ומעשנים סיגריות... בעקבות זאת, לצד העובדה שאנו מעכלים מזון לאט יותר, אנו עלולים להעלות את משקלנו ואף להוסיף על המשקל הקודם שלנו, כתוצאה מתהליך העיכול האיטי.


להזמנה ישירה של כדורי הרזיה טבעיים - לחצו כאן

במקום דיאטת כסאח

הדרך הנכונה להשיל את הקילוגרמים, היא לפנות לדיאטן או נטורופת ולבנות תפריט בריא ונכון, שיתחשב בגיל, מין, הרגלי אכילה, משקל ומצב בריאותי שלנו. תזונה נכונה תמיד תדבוק בירקות, פירות, ביצים, דגים, דגנים מלאים, אגוזים, זרעים וקטניות. כדאי לנו לשלב אותם בתזונה היומית שלנו מעכשיו!

בנוסף, במקום דיאטת כסאח מומלץ כי ננסה לבצע פעילות גופנית מספר פעמים בשבוע ואף להקפיד על 7-9 שעות שינה בלילה, כדי שנוכל להעניק לגוף שלנו את האנרגיה שלה הוא זקוק ואת הזמן לבצע תהליכים רבים, המתרחשים רק בשעת השינה.

אם אנו מתקשים לבצע כל כך הרבה שינויים בשגרת היומיום שלנו ובצדק, כדאי לנו לשלב תוספי תזונה וכדורי הרזייה טבעיים, שיסייעו לנו לייעל את התהליך.


להזמנה ישירה של כדורי הרזיה טבעיים - לחצו כאן

Super Food Diet Banner new1