דיאטת מלפפונים היא רק אחת מהדרכים לתת לגוף את הדחיפה הראשונית שלה הוא זקוק במטרה לרדת במשקל הגוף תוך מספר ימים בודדים, והיא נכנסת לראש הרשימה של ״דיאטות הכאסח״. מצד אחד הדיאטה מאפשרת לגוף לספוג מגוון רחב של ערכים תזונתיים חיוניים כמו ויטמין C, ויטמין A, חומצה פולית, סיבים תזוניים, כלורופיל ועוד, אך מצד שני המלפפון ממש לא מספק לגוף שלנו את כל מה שהוא צריך לאורך זמן.

דיאטת מלפפון - למי זה מתאים?

הדיאטה מתאימה למי שמחפש לרדת מספר קילוגרמים מצומצם תוך מספר ימים, נחשב בריא מבחינה פיזיולוגית ומעוניין לאפשר לגוף לנקות את עצמו ממתכות ורעלים.

דיאטת מלפפונים - איך זה עובד?

התהליך נמשך בין 1-3 ימים לכל היותר. ניתן לאכול סלט מלפפונים, לשתות מי מלפפונים או שייק מלפפונים אותו משלבים עם ירוקים אחרים כמו חסה וסלרי למשל. אם רוצים להאריך את הדיאטה ניתן גם לשלב בתפריט חזה עוף, 2 ביצים קשות, 3 מנות פרי ותפוחי אדמה. מומלץ גם לשלב תה ירוק ולשתות לאורך כל היום.

תפריט דל בקלוריות לצד שתיית מי מלפפונים מספקת לגוף מגוון של יתרונות כמו למשל הפחתת הסיכוי לחלות במחלת הסרטן, טיפול ומניעה של בעיות במערכת העיכול, איזון רמות הסוכרים, לחץ הדם והכולסטרול. בנוסף, מלפפונים מעניקים מראה חי וחיוני לעור, לשיער ולציפורניים. תפריט מלפפונים מסייע בתהליך הירידה במשקל, מסייע במניעת היווצרות של דלקות ומספק לגוף מגוון של רכיבים תזונתיים חיוניים. חשוב לציין כי התפריט לא בא לספק מענה לבעיה רפואית כזו או אחרת וכי לא מומלץ לבצע אותו לאורך זמן בשל סיכון למחסור במינרלים וויטמינים מסוגים שונים.


Super Food Diet Banner new1