באנר ערכת הזהב של ד"ר סימונס 1
באנר מארז תרסיס זוגי 

דיאטת התרסיס של ד"ר סימונס - הדיאטה הטובה בעולם

הדיאטה של ד"ר סימונס לירידה קלה ומהירה בהתזה אחת פשוטה

באישור משרד הבריאות | משלוח חינם

רוצים לפרק את מאגרי השומן בגוף, לדכא את התיאבון ולרזות ביעילות?

דיאטת התרסיס המקורית של ד"ר סימונס הינה הדרך היעילה ביותר לפירוק מאגרי השומן בגוף ולהשגת תוצאות הרזיה נראות לעין.הדיאטה נתגלתה לראשונה על ידי ד"ר סימונס, נוסתה במחקרים קליניים רפואיים ונמצאה כבטוחה לשימוש וללא תופעות לוואי.

דיאטת התרסיס המקורית של ד"ר סימונס – איך זה עובד?

הורמון הינו הורמון נשי טבעי המופרש בגוף האישה, ומביא לפירוק שומנים בגוף. ההורמון זוהה על ידי ד"ר סימונס והביא לירידה של כ 500 גרם ביום, עם נטילתו על ידי המשתמש.כיום, נמצאה לדיאטת התרסיס של ד"ר סימונס חלופה יעילה וטבעית יותר, בה מחליפה אצה את ההורמון הנשי, ומביאה לתוצאות מרשימות ולשביעות רצון רבה בקרב המשתמשים.

אישה מודדת היקפים בסרט מדידה

תועלות דיאטת התרסיס המקורית של ד"ר סימונס

  • הבאה לתחושת שובע ודיכוי התיאבון
  • מניעת השמנת יתר וזירוז חילוף החומרים בגוף
  • פירוק והמסת מאגרי השומן בגוף
  • התזה אחת פשוטה טרם הארוחה, ללא הרעבה או פעילות ספורטיבית מאמצת
  • שיטת הרזיה טבעית, בטוחה ונטולת תופעות לוואי
  • שיטת הרזיה ותיקה ומוכחת, כעת גם טבעית וצמחית

"דיאטת הספרי של ד"ר סימונס היא הדיאטה המוצלחת ביותר בעולם עם התוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג ועל זה אין מחלוקת"

מכיוון שמשרד הבריאות אסר (ובצדק) להשתמש בהורמון, הורכבה פורמולה העשוייה מאצות ים ועשוייה 100% חומרים טבעיים שמדמה לחלוטין את פעולת ההורמון - רק ללא החומרים המסוכנים.

מוצרים טבעיים קונים רק בחנות טבע שמתמחה בבחירת המוצרים, מקפידה על תנאי אכסנה, אריזה ושליחה, עם ייעוץ שניתן ע"י נטורופטיות שהוסמכו לכך באופן רשמי ושירות איכותי גם לאחר הקנייה.

דיאטת סימונס – הדיאטה הותיקה בפורמולה בריאה ומשופרת

כיצד עובדת השיטה של דיאטת סימונס?

האם אי פעם הסתכלתם במראה וחלמתם כי תהיה לכם היכולת להעביר שומן מאזור אחד לאחר או שאולי ניסיתם דיאטות רבות ומגוונות אך על אף המסירות וההתמדה לא עלה בידכם לטפל באותם מאגרי שומן נצחיים שבאזור הבטן, הירכיים, הישבן והזרוע האחורית? עכשיו זה אפשרי!

הודות לדיאטת סימונס המקורית, עכשיו בנוסחא חדשה ובריאה באישור משרד הבריאות.
אם כן, איך זה עובד? דיאטת סימונס הינה דיאטה יעילה ומוכחת הפועלת במספר מישורים: הדיאטה כוללת תרסיס על בסיס מיצוי מזוקק ואיכותי של אצות ים, תפריט תזונתי בלעדי פרי פיתוחו של ד"ר סימונס האגדי, חוברת הדרכה מפורטת ויומן מעקב אישי.

דיאטת סימונס מתבצעת בסבבים של עד 40 יום לכל היותר או עד ירידה מקסימלית בת 15 ק"ג במשקל המטופל.
חשוב לציין כי בין סבב אחד למשנהו (ובאם יש צורך בסבב נוסף), מתחייבת הפסקה של שישה שבועות. להצלחתכם בדיאטה ולמען בריאותכם, אנו מזהירים באופן שאינו משתמע לשני פנים שלא להכנע לפיתוי להמרות הנחיה זו.

במסגרת 40 ימי תהליך ההרזיה של דיאטת סימונס, יש לצרוך תרסיס אצות ים יחודי, מבית חברת טבעון ביוטק, המשווקת המורשה והבלעדית בארץ.

תרסיס האצות, המוכרות כמזון על רב עוצמה, הינו טבעי וללא חומרים מסוכנים. תרסיס זה נועד להמיר את הורמון השנוי במחלוקת עליו התבססה השיטה המקורית לפני יותר מחמישים שנה.
תרכובת אצות הים יעילה להדמיית אותו תהליך ביולוגי תקדימי אותו מעורר הורמון.

במקביל לשימוש בתרסיס, יש לעקוב אחר תפריט התזונה של ד"ר סימונס ולנהל מעקב תזונה קפדני

קצת על התפריט התזונתי ומה עושה הורמון ?

בשעתו, דיאטת סימונס סומנה כתגלית רפואית בקנה מידה שלא יאמן! התגלית הינה תוצאה של מחקר מעמיק בן לא פחות מ 16 שנה שבוצע על ידי ד"ר סימונס בשקדנות בעת שחקר את אופיו וסגולותיו של הורמון ההריון.

מדובר בתהליך ביולוגי מדהים: הורמון ה – GCH הינו הורמון המופק בגוף האישה בחודשים הראשונים להריונה.
הורמון זה נועד לשמש כמתווך בין מאגרי המזון המאוכסנים בגוף האם לבין העובר המתפתח הזקוק לתזונה מלאה, זמינה ועקבית מגופה של אמו. כך זוכה העובר ליזון את עצמו ישירות מגוף האם, דבר שלא היה מתאפשר ללא הימצאותו של הורמון.

המיוחד בהורמון זה הוא שהוא מאפשר נגישות לתאי השומן ה"כרוניים", זאת בשונה לשאר הדיאטות המסוגלות לטפל אך ורק בשומן השטחי והמוגבל המצוי ברובד הראשון שמתחת לעור בלבד.
הכוונה ב "תאי שומן כרוניים" היא לתאי שומן בעלי אופי כזה שנועד להבטיח להם עמידות בכך שהם נצמדים באופן עיקש לגוף במטרה לשמש כמאגרי חירום עבור מצב של הריון פוטנציאלי.

במצב בריאות תקינה, שאינה כוללת הימצאות הורמון בגוף, תאי שומן אלו המצויים בשכבות העמוקות של הישבן, הבטן והירכיים לרוב, שמורים מכל משמר ובלתי ניתנים לשריפה.
דיאטת סימונס היא היחידה המאפשרת לשרוף באופן פעיל וברור כ 500 גרם שומן רע טהור מדי יום ביומו! השומן המאוס הזה, הופך לאנרגיה הזמינה עבור הגוף באופן כזה שלא נוצרת תחושת רעב מצד אחד ואילו מן הצד השני, הגוף עדיין מוזן כהלכה בכל מה שלו הוא זקוק.


כדי לגבות את הגוף בויטמינים ומינרלים תוך כדי התהליך, יצר ד"ר סימונס תפריט משלים בן 500 קלוריות ביום הכולל רשימה מפורטת ומחושבת של פירות, ירקות, חלבונים ואף מעט פחמימות.
כך ניתן "לנשנש" במשך היום אפילו כשלא מרגישים רעב. כאמור, בפורמולה החדשה של דיאטת סימונס הוחלף הורמון בתמצית איכותית ובריאה של מיצוי אצות ים טהור.

כל היתרונות הישנים בשיטה חדשה ובריאה!

מהי דיאטת סימונס? היסטוריה

דיאטת סימונס הינה אחת הדיאטות הותיקות, יעילות ומוכרות בשוק הדיאטות. רבים אשר נאבקים עם משקל עודף רוב שנות חייהם וללא הצלחה, מצהירים כיום כי דיאטת סימונס היא הדיאטה היחידה שהביאה תוצאות בשטח וכי כן ישנה דרך מוכחת להיפטר מאותם כמה קילוגרמים עיקשים או יותר).

אם כך, מהי דיאטת סימונס? דיאטת סימונס פותחה כבר בשנות ה – 50 של המאה שעברה אך לא התפרסמה על לשנות ה 60- וה - 70 של אותה מאה.
במהלך 20 שנים אלה, שלאחר פרסומה, הפכה דיאטת סימונס ללהיט הכובש של התקופה וסייעה לכמות בלתי נתפסת של מטופלים ברחבי אירופה והעולם להורדה ניכרת ממשקלם, זאת הודות לתגלית חדשנית ופורצת דרך לאותה תקופה.

בשנות ה – 70 הורדה דיאטת סימונס מן המדפים בשל התערבות חיצונית של חברות התרופות וגורמים בריאותיים נוספים.
קשה להעריך את הסיבה שבגינה התערבו גורמים רבים כל כך עד לכדי הכחדת השיטה שגרפה מיליוני סיפורי הצלחה. סברות המתקבלות על הדעת עשויות להיות, כי חברות התרופות ביקשו לחבור לגורמים בריאותיים במספר טענות, זאת על מנת שיוכלו לשקם ולהבטיח את האינטרס הכלכלי שלהן אשר נפגע אנושות.

עבור אחרים, הרעיון שמא קיימת דרך יעילה, מהירה וחכמה כל כך להורדה של תאי שומן עיקשים נתפס כחשוד, זאת במיוחד לאור העובדה, כי שום דיאטה לא הוכיחה יעילות גבוהה כל כך לזו שהושגה בשימוש בדיאטת סימונס.
הגורם העיקרי והמוצדק ביותר להורדת דיאטת סימונס מן המדפים, נעוץ בעובדה כי התגלית הרפואית של ד"ר סימונס להצלחה התבססה על שימוש נרחב בהורמון ההריון ה – GCH.

השימוש בהורמון זה בקרב אנשים, נשים וטף הוטלה בספק ועד היום אין לה תשובה אחת חד משמעית, גם בקרב אנשי הרפואה – התגובות חלוקות.
אז מה היה הדבר שהחזיר את דיאטת סימונס לשוק, והפעם, מצויידת באישור משרד הבריאות? הודות לקדמה הטכנולוגית ולהתפתחות תחום הבריאות והרפואה הטבעית, הצליחו מומחים וחוקרים בימינו "להחיות" את דיאטת סימונס.

זאת על ידי שימוש בהגיון ההרזיה הגאוני שבה, אך ללא שימוש בהורמון כלל. דיאטת סימונס העכשווית מושתתת על השימוש בתרסיס על בסיס אצות ים שהינו 100% טבעי ובאישור משרד הבריאות.

דיאטת סימונס יתרונות ופתרונות

דיאטת סימונס מאפשרת להגיע לאיזון חילוף חומרים מחודש בזכות נקיון הגוף בעזרת תפריט תזונה מצומצם לצד שריפת מאגרי השומן ה"זקנים" של הגוף המשמשים בין היתר כקולטני הרעלנים האחרים שבגוף (פסולת סוכרים,נזקי עישון ואלכוהול ועוד).
זוהי הדיאטה היחידה ההופכת את מאגרי השומן הללו לנגישים ומשתמשת בהם כנגד עצמם, כאשר בליווי תרסיס האצות מקבלים אפקט הפוך ונעשים למזון הגוף.
חשוב מאוד להדגיש כי לא מדובר בעוד דיאטת רעב! הגוף ממשיך לקבל את התזונה שלו גם אם רובה העיקרי אינו מתבצע באמצעות אכילה, לא מורגשת חולשה או עייפות וגם לא רעב, מאגרי החלבון בגוף כגון שרירים אינם נפגעים ולא מתקבל מראה חולני הנובע מהרעבה עצמית.
בנוסף, בעת הריון, מאגרי השומן הנחוצים הללו יחדשו את עצמם בשעת הצורך. בדיאטת סימונס לא נשארים רעבים! ואם כן, ניתן לאכול עד 500 קלוריות ביום על חשבון הבית.
התוצאות מהירות ונראות לעין, עד מהרה יתחילו לזרום המחמאות. אם זה לא תמריץ להצלחה בדיאטה, אז מה כן? דיאטת סימונס – הדיאטה שעובדת.