כידוע, העשרת התפריט היומי שלנו במגוון של פירות וירקות חשובה ומומלצת הן בשל מגוון הויטמינים, האנזימים והמינרלים אותם הם מכילים והן בשל כמות הסיבים התזונתיים התורמים לתחושת שובע, מעודדת תנועתיות ואיזון של מערכת העיכול והמעיים. למי שמעוניין להפחית במשקל גופו תוך זמן קצר ואף להנות מתהליך אופטימלי של ניקוי רעלים דיאטת פירות וירקות מהווה פתרון מצוין. כמובן שהדיאטה לא מומלצת לכל אחד ויש לבצע אותה בצורה מתונה, לתקופה מוגבלת תוך הקשבה לגוף.

דיאטת פירות וירקות תפריט מומלץ

במהלך תקופת הדיאטת ניתן לשלב את כל סוגי הירקות והפירות עם עדיפות על עלים ירוקים, מלפפון, חסה, סלרי, ברוקולי ובעיקר ירוקים המספקים לגוף כמות נאה של כלורופיל, ויטמינים ומינרלים מכל הסוגים. מבחינת הפירות כדאי לבחור בפירות כמו תפוח, אגס ובננה, פחות בפירות עשירים בסוכרים כמו אבטיח או מלון. מי שרוצה להקל על התהליך יכול לשלב גם אגוזים ויוגורט ביו עשיר בחידקים פרוביוטיים התורמים לאיזון פלורת המעיים ותנועה טובה של מערכת העיכול.

להזמנה ישירה של כדורי הרזיה טבעיים - לחצו כאן


דיאטת פירות וירקות - יתרונות מול חסרונות

ובכן היתרון הבולט של ביצוע הדיאטה הוא בכך שאנו נהנים מתהליך מהיר של ניקוי רעיל המעודד בהמשך ירידה הדרגתית במשקל. הגוף מתנקה, תחושת האנרגיה עולה ואנו מספקים לגוף כמות גבוהה של ויטמינים, מינרלים ונוגדי החמצון המעודדים הפחתה בתנועת הרדיקלים החופשיים, תורמים לבריאות העור ואף מסייעים בחיזוק המערכת החיסונית. החיסרון הוא בכך שלא מדובר בתהליך פשוט שמתאים לכל אחד שכן אורח החיים התובעני מצריך תזונה עשירה בפחמימות, חלבונים ושומנים בכדי שהגוף ״יעמוד״ בעומס״.

דיאטת פירות וירקות כמה זמן?

את הדיאטה יש לבצע בין 2-3 ימים לכל היותר שכן אמנם הפירות והירקות מכילים המון סוגים של ויטמינים ומינרלים, אך כמות החלבון, השומן והפחמימה בהם מעטה מאוד ולכן הגוף לא מקבל את כל מה שהוא צריך.


להזמנה ישירה של כדורי הרזיה טבעיים - לחצו כאן

Super Food Diet Banner new1