מה זה אי קולי ואיזומר טבעי?

ישבנו עם הנטורופתית יערה בן שושן לשיחה על דלקות בדרכי השתן ועל הדרך להפתר מהן.

מי שלא חוותה את תחושת הצריבה, הצורך הבלתי פוסק להתפנות ואת החרדה מכל מפגש עם תא שירותים, לא תבין לעולם את הסבל. לעומת זאת, מי שכן חוותה, ולמרבה הצער מדובר ברובנו, יותר מתשמח לשמוע על הדי מאנוז. הנטורופתית יערה בן שושן מסבירה ממה נגרמת דלקת בדרכי השתן וכיצד נוכל לעזור לגוף שלנו להתגבר עליה.

להזמנה ישירה של די מאנוז בתוספת ויטמין סי - לחצי כאן

E-COLI  לא מה שחשבתם

דלקת בדרכי השתן נגרמת, למרבה ההפתעה, מאותו החיידק שגורם לנו גם לדלקות מעיים, הרי הוא ה - אי קולי הידוע לשמצה.

כשהחיידקים, אשר ממוקמים בחלק התחתון של מערכת העיכול ולרוב אינם גורמים לבעיות, חודרים לאזור המעיים, הם גורמים לדלקת במערכת העיכול. כאשר הם ממשיכים משם אל מערכת השתן, הם גורמים לדלקת בדרכי השתן. דלקת בדרכי השתן גורמת לכאבי בטן, חום וכאבים בזמן מתן שתן.

אישה עם דלקת בשתן ליד השירותים

שותות מיץ חמוציות? כדאי שתעברו לדי מאנוז

די מאנוז הוא איזומר טבעי הדומה לגלוקוז שהוא סוכר פירות. הדי מאנוז, בניגוד לגלוקוז, לא הופך בקלות לגליקוגן (כלומר לפחמימה) אלא עובר ישירות למערכת השתן ובעצם עוזר להילחם בחיידקי ה E COLI  ולשטוף אותם החוצה מדרכי השתן.

בנוסף, הדי מאנוז עוזר למנוע חדירה של חיידקים לנרתיק ומפחית את תופעות הלוואי הנגרמות כתוצאה מדלקת בדרכי השתן, ובייחוד מפחית את תחושת הצריבה המוכרת.

להזמנה ישירה של די מאנוז בתוספת ויטמין סי - לחצי כאן

די מאנוז בתוספת ויטמין סי

השילוב המנצח הוא ללא ספק כמוסות די מאנוז בשילוב עם ויטמין סי. ויטמין C  מסיס במים הוא אנטיאוקסידנט (נוגד חמצון) אשר פועל לחיזוק מערכת החיסון בגוף. ויטמין C (חומצה אסקורבית) יוצר סביבה חומצית אשר מפריעה לחיידקים להתרבות.

תוספת  של ויטמין C לדי מאנוז יכולה  לפגוע בהישרדות החיידקים ע"י הפרת האיזון החומצי בשתן.

כמוסות הדי מאנוז נספגות בקלות בדם ולכן מפחיתות כאבים באופן מהיר, חלק מכך טמון בעובדה שהדי מאנוז הוא רכיב טבעי שנמצא בגוף גם באופן טבעי ולכן הגוף שלנו מקבל אותו בקלות.

בחלק מהמקרים הוא אף יכול לבטל את הצורך באנטיביוטיקה אך רצוי כמובן להתייעץ עם הרופא המטפל. חשוב לזכור שמכיוון שהוא אינו עובר תהליך של חילוף חומרים, הדי מאנוז בטוח לחלוטין לשימוש ונטול תופעות לוואי.


להזמנה ישירה של די מאנוז בתוספת ויטמין סי - לחצי כאן