דלקת בדרכי השתן היא הזיהום החיידקי הנפוץ ביותר, עבור נשים כיום. כולנו מכירים את השריפה הלא נעימה, את הדחיפות לפנות לשירותים – רק כדי לראות שהלכנו לחינם והתשישות שלא מוותרת על שום דלקת, לרבות דלקת בדרכי השתן תרופות סבתא.

כי דלקת בדרכי השתן תרופות סבתא היא כה נפוצה, כיום ישנם תוספים טבעיים רבים, אשר עשויים לסייע להתמודד עם דלקת בדרכי השתן תרופות סבתא במהירות וביעילות.

דלקת בדרכי השתן תרופות סבתא:


  • ויטמין Cויטמין C הוא ויטמין ונוגד חמצון חזק, המסייע לשמור על העור שלנו מתוח וצעיר, לייעל את תהליכי העיכול וניקוי הרעלים של הגוף ואף לחזק את מערכת החיסון שלנו ולסייע לגופנו להתחזק, כך שיצליח להתמודד עם פולשים, מזיקים ודלקות ביעילות ובקלות. כאשר אנו חווים דלקת בדרכי השתן תרופות סבתא , כדאי לנו להרבות לאכול ויטמין C, המצוי באננס, אבטיח, תפוז, פלפלים בכל הצבעים, גויאבה, פפאיה, קיווי, תות שדה, מלון, לימון, פטרוזיליה, כרובית לא מבושלת, אשכולית, אפרסמון, ערמונים, קולרבי ועגבנייה. אף ניתן ליהנות מריכוז גבוה של ויטמין C, אם ניקח תוסף תזונה.

 

  • לואיזה – לואיזה היא צמח טעים שמעניק לכל תה טעם ייחודי. היא אף מכילה רכיבים אנטי-חיידקיים, המסייעים לגופנו להילחם ב- דלקת בדרכי השתן תרופות סבתא. כדאי לנו לשתות שלוש כוסות של תה לואיזה ביום. אם אנו יכולים, מומלץ שנימנע מתיון ונקנה את עלי הלואיזה עצמם, שכן הם מכילים ערכים תזונתיים גבוהים יותר.

 

  • שומר – השומר הוא ירק ממשפחת הגזרים, הידוע בטעמו האניסי וביכולות זירוז העיכול האיכותיות שלו. הוא מסייע לזרז את תהליך העיכול, משום שהוא עשיר בסיבים תזונתיים, המסייעים לגופנו לייעל את תהליך העיכול. כתוצאה מכך, השומר מגביר את הצורך שלנו ללכת לשירותים. כאשר אנו חווים דלקת בדרכי השתן תרופות סבתא, כדאי לנו להצליח להטיל כמה שיותר שתן, כדי להצליח ולנקות את גופנו מחיידקים וזיהומים לעיתים קרובות. לכן, כדאי לנו לאכול את ירק השומר או להרתיח כף זרעי שומר בכוס מים חמים או בתה. כדי להצליח להתמודד עם בעיה, כדאי לנו לשתות 3 כוסות ביום.