כולנו מכירים את התחושה הלא נעימה, של שיניים בגוון צהבהב הגורמות לנו להסתיר את החיוך היפה והכובש שלנו. אם בעבר הלבנת שיניים הייתה סוג של פרוייקט גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת הזמן אותו היינו צריכים להשקיע, היום באמצעות הלבנת שיניים ביתית של חברת Crest אפשר גם אחרת.

הלבנת שיניים מעולם לא הייתה קלה וזולה יותר

הערכה של קרסט מיועדת לכל מי שמעוניין לבצע הלבנת שיניים ביתית בקלות, בפשטות ובזמן הפרטי שלו. מדובר ב-20 פסי הלבנה המצופים בג׳ל מיוחד ומותאמים לצורת השיניים. בכל יום במשך 30 דקות תדביקו על השיניים שתי מדבקות.

המדבקה הראשונה היא רחבה וקצרה, המיועדת לשיניים התחתונות בעוד המדבקה השנייה צרה וארוכה, המיועדת לשיניים העליונות. ערכה להלבנת שיניים ביתית, מיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד המאפשרת לפסי ההדבקה להישאר במקומם לאורך זמן מבלי לזוז.

אישה עושה הלבנת שיניים ביתית

הלבנת שיניים - מהם שלבי ההלבנה

בתחילת התהליך של הלבנת שיניים ביתית באמצעות המדבקות של קרסט, יש להוציא את המדבקות מהאריזה. טיפ לקבלת תוצאות מושלמות הוא לצחצח את השיניים כ-3 שעות לפני ההלבנה במשחת שיניים המיועדת לשיניים רגישות, זאת משום שבתהליך ההלבנה עולה הרגישות של השיניים באופן כללי.

התחושה דומה לעקצוץ ומלווה ברגישות מוגברת לחום וקור. לאחר שהוצאתם את המדבקות מהאריזה, הדביקו כל מדבקה במקום המיועד לה וקפלו את הפסים שנותרו לחלקם האחורי של השיניים. לאחר 30 דקות, הסירו את המדבקות ונגבו את הג׳ל שנשאר על השיניים באמצעות מגבת נקייה.

מהם הדגשים ויהתרונות בשימוש של הלבנת שיניים

  • התוצאות להלבנה ייראו לאחר 3-5 ימים בלבד מהיום הראשון.
  • הלבנת שיניים ביתית של קרסט מחזיקה מעמד 12 חודשים רצופים.
  • בכדי לשמור על תוצאות ההלבנה יש לצרוך משקאות כמו קפה, תה קולה ויין מעט ככל הניתן שכן משקאות אלה מכתימים את השיניים.
  • הלבנת שיניים ביתית איננה מלבינה סתימות או כתרים.
  • הלבנת שיניים ביתית מאפשרת לנו ליהנות ממראה שיניים לבן ובוהק מבלי להשקיע סכומי עתק אצל רופא השיניים.
  • המדבקות אינן זזות ממקום למקום והן ניצמדות בקלות לשיניים.
  • בזמן הטיפול ניתן לשתות מים ולבצע כמעט כל פעולה, אך מומלץ להישאר בבית באותו הזמן.

לסיכום, ערכת הלבנת שיניים - Crest 3D Whitestrips היא מוצר מהפכני המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת המביאה לתוצאות נפלאות הנראות לעין בתוך זמן קצר. בארה״ב המוצר נחשב לפופולרי בו מרבים להשתמש צעירים ומבוגרים כאחד.

הלבנת שיניים ביתית מכילה בתוכה את אותו חומר בו משתמשים במרפאות השיניים, החומר מסיר את הכתמים שהצטברו לאורך זמן על השיניים ומעניק לנו מראה של שיניים לבנות, חיוך מושלם ושמחה בלב.