המאה ה 21 הכניסה אותנו להילוך גבוהה כאשר אורח החיים המערבי נהיה תובעני יותר ויותר עם השנים. אנחנו עובדים יותר שעות, נדרשים להכנסות גבוהות מאי פעם, והמושג סייסטה נראה רחוק מתמיד. לא פלא שאחוז האנשים הצורכים תרופות מרשם כנגד מתח וחרדה הוא גבוהה מאי פעם.


בין העבודה ללימודים לגידול ילדים, אנחנו מוצאים את עצמינו טובעים במטלות, פשוט אין לנו זמן לעצמינו. בין אם זה יוגה או פילאטיס או אפילו סתם קצת ספורט, לרבים מאיתנו פשוט אין זמן! לכן, מצאנו במיוחד בשבילכם שלוש דרכים יעילות, פשוטות וחסכוניות בזמן, פשוט להשתחרר. אז לפני שנדבר על תוספים להרגעה, נעניק לכם את הכלים הפשוטים ביותר להתמודדות עם לחץ ולהרגעה.

 

נשימה נכונה תביא הקלה


מי לא אוהב בלונים? הם צבעוניים, זולים ומעוררים בנו נוסטלגיית ילדות מחממת לב. אבל לא רק הצבעוניות העליזה שבהם היא מה שהופך אותם לכלי מצוין להפחתת לחצים. כשאנחנו מנפחים בלונים אנחנו נאלצים לנשום עמוק ולנשוף נשיפות ארוכות, טכניקה אשר ידועה מזה זמן רב כמפיגת לחצים. החמצן שזורם לכם בעורקים כמו גם הריכוז בפעולה גורם לגוף שלנו לשחרר מתחים, ולא רק, גם נשארים עם חדר מלא בצבעוניות עליזה שמזכירה לכם רגעי אושר מהילדות.

 

תנו לכעס להשתחרר


לקלל או לצעוק על מישהו זה כנראה לא הרעיון הכי חכם, וכנראה גם יכניס מתח מסוג חדש לחיים שלכם. גם לשבור משהו בעל ערך או חס וחלילה על מישהו זה גם לא רעיון חכם במיוחד בלשון המעטה. אבל, למצוא מקום בטוח וריק מאדם שבו תוכלו לשחרר את הילד המרדן שבכם, זה דווקא רעיון לא רע ואפילו מגובה מחקרית. מחקרים מצאו כי קללות הן דרך נהדרת להפיג לא רק מתחים אלא אפילו להקל על כאב. דמיינו לעצמכם אישה כורעת ללדת, סביר להניח שהיא לא שרה שיר לשלום בזמן הצירים. בגרמניה ישנו אפילו קו חם שאליו ניתן להתקשר רק על מנת לשחרר כעסים על המוקדן העונה. בדיוק כמו צעקות וקללות, גם שבירת חפצים היא דרך קתרטית להפיג מתחים, רק תוודאו שלא מדובר בחפץ שאתם צריכים, כמו המחשב למשל.

 

אילו תוספים להרגעה או כמוסות טבעיות יכולות להביא לשיפור?


מחקרים מצאו כי מחסור בגאבא - חומצה אמינית הנמצאת בגופנו ונחשבת כמסייעת לוויסות פעילות המוח, עלול להוביל לשלל תסמינים בעיתיים כגון כאבים כרוניים, עלייה בלחץ הדם, ובעיקר מתח נפשי תמידי. תוסף תזונה גאבא, בניגוד לתרופות מרשם נוגדות חרדה דוגמת וואליום, הוא תוסף תזונה טבעי ואינו ממכר אשר מסייע לגוף לחזור לאיזון נפשי. מדובר בתוסף המותאם בדיוק לצרכים של בני דור ה Y ולהתמודדות עם מתח נפשי טבעי אשר מייצר היום יום. כמוסה אחת פעמיים ביום ביחד עם כוס מים, מסייעת לאזן את הגוף והנפש מבלי לפתח תלות או התמכרות.

להזמנה ישירה של גאבא - לחצו כאן