הרזיה מהירה היא תהליך שמצריך מאיתנו הרבה מאוד אנרגיה, כוח רצון וכוח התמדה, משום שרוב הפעמים מדובר במהפך של 180 מעלות באורח-החיים שלנו.


מדוע רבים מאיתנו זקוקים הרזיה מהירה כיום:

• תזונה מערבית לקויה – החברה המערבית עשירה בשפע יתרונות וביניהם, המזון הטעים שלה. הבעיה היא שעיקר המזון הזה לא בריא כלל: עשיר בצבעי מאכל, כימיקלים, מלח, סוכר, קמח לבן ושומני טרנס, שגורמים לנו להעלות במשקל ומזיקים לגופנו בטווח הארוך.

• פעילות גופנית מוזנחת – השגרה של המאה ה- 21 היא כזו שעמוסה בשלל סידורים, פעילויות ומסגרות שעלינו להתמודד עמם. לצד הרצון "לנוח מול הטלוויזיה" בתום יום ארוך, איננו מספיקים בכלל לחשוב על הרזיה מהירה או פעילות גופנית – הגורם הקריטי ביותר של הרזיה מהירה.

• שינה מועטה ולא מספקת – אורות הפלורסנט מפחיתות את העייפות שלנו והעומס גורם לנו להגיע למיטה בשעות מאוחרות מאוד. כתוצאה מכך, תהליכים רבים שמתבצעים רק בעת שינה לא מתרחשים במלואם ואנו ממשיכים להעלות במשקל ולסבול מתופעות לא נעימות.


להזמנה ישירה של כדורי הרזיה טבעיים - לחצו כאן


כיצד נייעל תהליכי הרזיה מהירה:

הרזיה מהירה דורשת מאיתנו לוותר על הלקוי ולבצע שינוי: להקפיד על תזונה נכונה, פעילות גופנית קבועה ושינה מרובה, שימטבו את תהליכי שריפת השומנים של גופנו ויתרמו בריאות לגופנו.
לצד אורח-החיים החדש שלנו, הרזיה מהירה תהיה מהירה באמת, אם נשלב לצידה כדורי הרזיה טבעיים ובריאים:

• ליפו-מקס – הליפו-מקס הוא כשור הרזיה ידוע, המסייע לגופנו לייעל עת תהליכי שריפת השומנים שלו: מצד אחד, הוא מסייע לגופנו לשרוף את השומנים שאנו מעכלים מהר יותר מהרגיל. מצד שני, הוא מנקה את מאגרי השומנים שלנו ו"מכריח" את גופנו לפרק אותם לאנרגיה. כתוצאה מכך, תוסף התזונה מסייע לנו לייעל הרזיה מהירה ואף תורם אנרגיה לגופנו, כך שנוכל ליהנות מאימונים אינטנסיביים יותר. הוא אף מכיל נוגדי חמצון רבים המצויים בתמציות תה ירוק, שמסייעים להתמודד עם תופעת הרדיקלים ונזקים לאחר האימון.

• פורסקולין – תוסף תזונה המורכב משורש ייחודי, שמצוי בעיקר באזור הודו. הפורסקולין מכיל חומר פעיל הקרוי דיטרפן, אשר מעודד את גופנו לשחרר את מאגרי השומן של גופנו, כך שיוכל להפיק מהם אנרגיה. תוסף התזונה אף מכיל ספירולינה – אצה כחולה-ירקרקה, בעלת ערכים תזונתיים יוצאי דופן, שיסייעו למטב את מצבנו הגופני ועל ידי כך, לתרום לתהליכי הרזיה מהירה.


להזמנה ישירה של כדורי הרזיה טבעיים - לחצו כאן

Super Food Diet Banner new1