דיאטת סימונס היא דיאטה מהפכנית שכבשה את העולם והחזירה את התקווה לכל מיואשי הדיאטה למיניהם.

 

ד" סימונס – האיש שמאחורי האגדה

 

ד"ר סימונס היה אנדוקרינולוג בריטי, שבילה שנים ארוכות באזור הודו, לצורך מחקר על מחלות טרופיות מסוימות. במהלך המחקר, הבחין ד"ר סימונס בתופעה מדהימה: הנשים ההודיות הנחשלות, אשר התבססו על תזונה מינימלית ולעיתים קרובות – גם בהרבה פחות ממנה, הצליחו ללדת ילדים בריאים ושלמים, למרות שלא סיפקו לעוברים את ההזנה הדרושה להם במהלך חודשי ההיריון.

 

ד"ר סימונס חקר את התופעה המרתקת והגיע למסקנה כי במהלך היריון קיים בשלייה הורמון ייחודי, אשר מגן על העובר ומאפשר לו להתפתח כראוי, גם במידה ותזונת האם איננה מספקת. כחלק ממערך טיפול כולל בחולים שהשתתפו במחקריו, ד"ר סימונס בודד את הורמון ההיריון (HCG) ונתן לחולים לצרוך אותו. לתדהמתו, החולים שהקפידו, בהתאם להוראותיו, על צריכה קלורית מצומצמת של עד 500 קלוריות ביום ועל תזונה עשירה בחלבון, לצד כמויות קטנות של פחמימות ושומנים – הצליחו להיפטר משומני גוף מיותרים במהירות מרשימה ולצמצם היקפים באופן משמעותי, וכל זאת – בקצב מהיר במיוחד, ותוך מינימום נזק לרקמת השריר!

 

התגלית המהפכנית זכתה למחקר מעמיק של ד"ר סימונס שעבר לרומא ופתח קליניקה פרטית, בה המשיך לחקור את נפלאות הורמון ההיריון. ממצאיו של ד"ר סימונס העלו כי צריכת כמות מזערית של הורמון ההיריון, במקביל לעריכת דיאטה קפדנית, מובילה למיגור מהיר של שומנים מיותרים בגוף ולהצרה מדהימה בהיקפים.


דיאטת סימונס: מה, למה וכמה

דיאטת סימונס מאפשרת להשיל עד 15 ק"ג בטווח זמן קצר של 40 יום בלבד!

 

כיצד עובד הפלא?

 

ד"ר סימונס מצא כי הורמון ההיריון יוצר תחושת שובע ומפחית באופן משמעותי את רמת צריכת המזון של עורכי הדיאטה. ויתירה מכך – הורמון ההיריון גורם לפירוק של מאגרי השומן הבעייתיים ביותר בגוף ומעודד את הגוף להשתמש בהם כמקור לאנרגיה, מה שמאפשר לעורכי הדיאטה להסתפק ב 500 קלוריות ליום בלבד. בנוסף, ניתן לצרוך פירות, ירקות, חלבונים ומעט פחמימות, בהתאם לתפריט קפדני ומדויק. למרבה ההפתעה, רבים מעורכי דיאטת סימונס מעידים כי הם אינם רעבים במהלך הדיאטה ואינם זקוקים לכל 500 הקלוריות.

 

משרד הבריאות הישראלי איננו מתיר מכירת הורמון HCG, ועל כן, התוספים התקניים של דיאטת סימונס המשווקים בישראל, מבוססים על תחליפים צמחיים להורמון ההיריון.


Super Food Diet Banner new1