וופורייזר שאיפה טבעית למוצרים טבעיים

 

הוופורייזר הוא מכשיר אידוי ואינו מכשיר או כלי עישון

הוופורייזרים המשווקים על ידנו עומדים בכל התקנים המחמירים ומאושרים לשיווק במדינת ישראל

מכשירי האידוי נועדו לאידוי צמחי מרפא בלבד! אין הנהלת האתר מעודדת בשום צורה ואינה ממליצה לאדות בעזרת המכשירים צמחים האסורים לשימוש!

 

קיים הבדל מהותי בין שימוש ביתי בצמחים טבעיים המכילים תערובת - לה מוסיפים אחוז מסוים של עשבי סרק או גרוע מכך - טבק, לבין אידוי 100% טבעי של הצמח. הטבק ממכר, מזיק לבריאות באופן כללי ולריאות בפרט, אלפי מחקרים כבר נעשו בנושא. יחד עם זאת, הטבק לא תמיד מאפשר לנו להנות ממיצוי מקסימלי של צמחי המרפא ומיתרונותיו הבריאותיים הרבים. לעומת זאת, באמצעות שיטת אידוי ייחודית המתבצעת במכשיר אידוי הנקרא וופורייזר ניתן להנות מכל יתרונות צמחי המרפא, מבלי לפגוע במערכת הנשימה. בעזרת הוופורייזר מתחמם הצמח או השמן לטמפרטורה גבוהה, זאת בכדי למצות את החומרים הפעילים הקיימים בו וכך הגוף מקבל מיצוי נקי של רכיבי הצמח מבלי להחדיר למערכת הנשימה חומרים כימיים רעילים כמו חנקן, פחמן דו חמצני וזפת. הרי בדרך כלל הרעיון הוא לצרוך את צמחי המרפא לאחר שעברו גידול אורגני, טבעי ונקי מכימיקלים, אז למה לשלבו עם ניירות, טבק ועוד לנשום את כל אלה לריאות שלנו?. בעזרת  מגוון של מכשירי אידוי - וופורייזר, ניתן לפתור זאת.

 

ההבדלים בין אידוי לעישון

 

פעולת העישון שורפת את הצמחים על ידי בערה ומכניסה לגוף עשן של שריפה, בנוסף אם הצמחים אינם טבעיים ב100% כמו טבק לדוגמא הם מכניסים לגוף רעלים נוספים שמזיקים מאוד לבריאות. מכשירי האידוי, הוופורייזרים, גורמים לחימום של צמחי המרפא ומאפשרים למשתמש לשאוף את האדים בלבד ללא העשן רעיל. למכשירי האידוי אין ריח או עשן שרוף וניתן להשתמש בהם בכל מקום, גם במקומות שבהם אסור לעשן! (כפי שאמרנו, האידוי אינו עישון) כשאתם בוחרים לעבור לשימוש בוופורייזר, אתם חוסכים כמות גדולה של צמח המרפא ועשביו (ללא קשר באיזה צמח מרפא אתם בוחרים להשתמש). פעולת האידוי עצמה, מצריכה הרבה פחות חומר ממה שהתרגלתם לבזבז.

 

 

אנו נשאלים רבות האם יש וופורייזר מומלץ

 

אנו נשאלים רבות בעניין ומתבקשים להמליץ על וופורייזר. מתוך רשימת הוופורייזרים הגדולה יש 2 וופורייזרים מומלצים ביותר לפי דעתנו:

 

  • וופורייזר ויקוד באמת וופורייזר מצויין, נוח אמין וקל לשימוש. המחיר שלו הוגן והתגובות שאנו מקבלים עליו הן מצויינות. לחצו כאן לצפיה במוצר

 

  • וופורייזר אטמוס אג'יז הוא וופורייזר מומלץ בעיקר למתחילים. המחיר שלו מאוד מאוד אטרקטיבי והוא גם עושה עבודה טובה בהחלט. מומלץ ביותר למי שמחפש וופורייזר באיכות טובה במחיר נמוך. לחצו כאן לצפיה במוצר

 

 

האם יש קשר בין וופורייזר לקנאביס, חשיש או יתר צמחים אחרים האסורים לשימוש במדינת ישראל?

 

התשובה היא לא, אין קשר. הוופורייזר מיועד לאידוי צמחים שהשימוש בהם מותר עפ"י חוק.  למרות שמכשיר האידוי מיובא כחוק ומותר לשימוש במדינת ישראל, קיים איסור מוחלט להשתמש בו לצורכי עבירה על החוק!

לאחרונה אנו רואים יותר ויותר מכשירי וופורייזר תל אביב ברחובות, בבתי קפה ובפאבים.

ללא ספק שמאז שהיקף השימוש בקנביס רפואי ברשיון רופא עלה,  אנו שומעים על מכשירי האידוי יותר ויותר, וזאת מכיוון שמרבית החולים להם הותר השימוש בקנאביס רפואי אינם מעוניינים לצרוך טבק או עשבים נוספים ביחד עם הצמחים אותם אישרה להם הממשלה לצרוך. הם הפכו מאוד פופולארים זאת משום שהפעולה ממצה לחלוטין את חומר ה- THC אשר נחשב למשכך כאבים טבעי. החומר שנמצא בצמח הקנאביס, חומר אשר בזכות יעילותו אנשים מצליחים להפחית מצבי כאב, תופעות לוואי ואף להירפא. בנוסף, פעולת האידוי בעל השפעה גבוהה על הצמח, ולכן מהירה פי כמה, מאשר צורכים את הצמח בתוספת של חומרים כימיים. כאן אנחנו מקבלים מקסימום מיצוי של החומר היעיל ואף מספקים לגוף שלנו את הצמח הטבעי, כפי שהוא. יחד עם זאת, השימוש בוופורייזר נקי ואינו דורש תחזוקה מסורבלת. פעולת האידוי עצמה, משאירה את החלל נקי, ללא לכלוך או שאריות פסולת.

 

מכשיר אידוי הוא קל לצריכה, נטול ריח ואף חוסך בזמן

 

פעולת האידוי, איננה שורפת את הצמח או את השמנים היוצאים ממנו,אלא מייבשת אותו ובכך מאפשרת למי ששואף את האדים לקבל 100% אדי צמח טבעי. השימוש איננו מסורבל ופשוט במיוחד. בנוסף, אותם אדים המתקבלים כמעט נטולי ריח, לכן ניתן לבצע את פעולת האידוי באמצעות מכשיר הוופורייזר, בכל מקום. האדים עצמם עדינים ומספקים טעם נעים של צמחים טבעיים. בעזרת הוופורייזר, ניתן להפיק טמפרטורת אידוי אופטימלית תוך שמירה על הריאות וקבלת טעם אמיתי של צמח.

 

לסיום, שימוש במכשיר הופורייזר מאפשר לכם להנות מכל היתרונות של צמחים ושמנים טבעיים מבלי להכניס לגופכם כימיקלים ויחד עם זאת, לשדרג באופן ניכר את החוויה. משריפה של כימיקלים המספקים ריח שאינו נעים, אתם עוברים לאדי צמח טבעי ונקי, שומרים על הריאות שלכם ועל גופכם