דלקת בדרכי השתן היא מצב של אי-נוחות זמנית, הנגרם עקב הצטברות של חיידקים בדרכי השתן שלנו. לרוב, מדובר בחיידקי אי-קולי – חיידקים אשר מגיעים אלינו היישר מהמעיים ומהצואה.

מסיבה זו, אם אנו שואפים להיפטר מדלקות שתן, הצעד הראשון הוא ללמוד לנגב מלפנים לאחור, בייחוד לאחר פעולת מעיים. 

חומץ תפוחים דלקת בדרכי השתן – חומץ תפוחים:

כיום, ישנם שפע של פתרונות יעילים להתמודדות עם דלקות בדרכי השתן, אשר הינם טבעיים לחלוטין. אף ישנם תוספי תזונה רבים, אשר מטרתם העיקרית היא לסייע לטפל בדלקות בדרכי השתן ואף למנוע אותן כליל.

כמובן שקיימות תרופות סבתא רבות ויעילות, אשר יכולות לסייע לנו להרגיע את הכאב והצריבה ואולי אף להיפטר מהדלקת לחלוטין – כגון חומץ תפוחים דלקת בדרכי השתן.

חומץ תפוחים דלקת בדרכי השתן הוא חומץ טבעי, בעל סגולות אנטי-בקטריאליות, אנטי-ויראליות ואנטי-דלקתיות. הוא עשיר באנזימים, אשלגן, ברזל ומגנזיום, המסייעים למנוע הצטברות של חיידקים בדרכי השתן שלנו.

כדי ליהנות מהיתרונות הטיפוליים של חומץ תפוחים דלקת בדרכי השתן , כדאי לנו להוסיף לכוס מים שתי כפיות של חומץ תפוחים דלקת בדרכי השתן , כפית מיץ לימון וכפית דבש. נערבב היטב. כדאי לנו לשתות שתי כוסות כאלו ביום, במשך מספר ימים, כדי לאפשר לחומץ לבצע עבודתו נאמנה.

2 טיפים למניעת דלקת בשתן:

  • נשמור על היגיינה – כאשר אנו נוטים לסבול מדלקות בדרכי השתן לעיתים קרובות, כדאי לנו לנסות ולבחון את הרגלי ההיגיינה היומיומיים שלנו; מספר שינויים קטנים יתרמו לבריאות רבה: כדאי לנו לנקות את איבר המין עם מים בלבד או סבון טבעי יחסית, שלא ישנה את החומציות של איבר המין. בנוסף, מומלץ שנקפיד על תחתוני כותנה נקיים ובמידה שלנו, שימנעו אפשרות של הצטברות חיידקית.

  • נישאר נקיים – לאחר שאנו מקיימים יחסי מין, לאחר שאנו מזיעים, אם אנו מרגישים מלוכלכים, כדאי לנו לנסות ולהטיל שתן, כדי לטהר את דרכי השתן ככל האפשר. במידת האפשר, מומלץ שנתקלח (כדאי לנקות את איבר המין שלנו עד חצי שעה, לאחר קיום יחסים. יחסי מין הם הגורם העיקרי לדלקות בדרכי השתן).

להזמנה ישירה של חומץ תפוחים - לחצו כאן