חומר סיכה לחיכוך מקסימאלי

חומר סיכה משמש כאמצעי עזר מיני ומיועד למניעת חיכוך וצריבה בעת קיום יחסי מין, הן בקרב גברים והן בקרב נשים.

לצפיה במגוון מוצרי חומר סיכה - לחץ כאן

בשביל מה משתמשים בחומר סיכה?

שימוש בחומר סיכה במהלך קיום יחסי מין נעשה, בדרך כלל, במטרה להקל על החדירה ולהפחית את הכאב הכרוך בפעילות המינית. למרות העובדה שאצל נשים מיוצר חומר סיכה בנרתיק באופן טבעי, הן עשויות בהחלט לחוות לעיתים יובש בנרתיק.

מעבר לכך, לעיתים כמות חומר הסיכה הטבעי הקיים בנרתיק איננה מספיקה, ועל כן, נוצר צורך בשימוש בחומרי סיכה חיצוניים כאמצעי עזר.

4 סוגי חומרי סיכה עם חומר בסיס שונה

חומר סיכה על בסיס מים

חומר סיכה המבוסס על מים נחשב לאופציה הפופולארית ביותר בנישת חומרי הסיכה. חומר סיכה מבוסס מים איננו גורם, במרבית המקרים, לגירויים בעור כתוצאה מהשימוש בו, וכמו כן, איננו גורם לנזק לאביזרים עשויים לטקס.

חומר סיכה על בסיס מים נוטה להתייבש במהירות יחסית, שכן המים מתאיידים כתוצאה מחום הגוף, מה שעשוי להפוך אותו לאפקטיבי פחות במקרים מסוימים. ניתן להתגבר בקלות על הבעיה באמצעות שימוש תדיר יותר בחומר הסיכה במהלך קיום יחסי המין. מרבית חומרי הסיכה המבוססים על מים מכילים גליצרין, שמטרתו להפוך אותם לחלקלקים יותר.

במידה וידועה רגישות לגליצרין, מומלץ לנסות חומר סיכה מסוג אחר.

זוג מתנשק

חומר סיכה על בסיס שמן

חומר סיכה על בסיס שמן נחשב לזול יחסית וקל להשגה. עם זאת, הוא נחשב לאופציה מומלצת פחות בכל הנוגע למין בטוח. חומר סיכה על בסיס שמן עשוי להיות, בדרך כלל, מחליק במיוחד, מה שמעמיד בספק את יעילותם של אמצעי הגנה שונים.

כמו כן, חומר סיכה על בסיס שמן מכתים בדרך כלל בדים, כמו בגדים או מצעים, באופן שהופך את הניקוי לאחר מכן לפעולה מורכבת במיוחד, כשבדרך כלל, רק לאחר ניקוי מסיבי הכתמים מוסרים באופן מוחלט. כמו כן, חומר סיכה על בסיס שמן איננו מומלץ לשימוש מקביל לשימוש באביזרי לטקס, מכיוון שהשמן מזיק למוצרים עשויים לטקס.

לצפיה במגוון מוצרי חומר סיכה - לחץ כאן

חומר סיכה על בסיס סיליקון

חומרי סיכה על בסיס סיליקון נחשבים לפופולאריים מאוד בשוק, והינם האופציה המועדפת על משתמשים רבים, משום שהם אינם גורמים לנזק לאביזרי לטקס. מעבר לכך, חומר סיכה על בסיס סיליקון פעיל באופן אפקטיבי למשך זמן ארוך יותר, בהשוואה לשאר חומרי הסיכה.

עם זאת, שימוש ארוך בחומר סיכה על בסיס סיליקון גורם במקרים מסוימים לגירויי עור והוא קשה מעט להסרה לאחר מכן. חשוב לדעת כי אין להשתמש בחומרי סיכה על בסיס סיליקון במקביל לשימוש באביזרי מין עשויים סיליקון. כמו כן, חומרי סיכה על בסיס סיליקון הינם בדרך כלל יקרים יותר, בהשוואה לחומרי סיכה אחרים.

חומר סיכה על בסיס פטרוליום

חומרי סיכה על בסיס פטרוליום, כמו שמני תינוקות למיניהם, נחשבים למומלצים פחות. בעקבות העובדה שחומרים אלה שומניים, שימוש בחומר סיכה מסוג זה עשוי לגרום לנזק לכלל האביזרים העשויים לטקס, בדומה לחומר סיכה המבוסס על שמן, ובעקבות כך, להפחית את יעילותם של אביזרים המיועדים להבטחת מין בטוח. כמו כן, שימוש בחומר סיכה מסוג זה עלול לעודד התפתחות דלקות, ועל כן, איננו מומלץ.

איזה חומר סיכה מתאים לכם ביותר?

כיצד תבחרו בחומר הסיכה המתאים לכם מכל הבחינות ואשר ישמש אתכם באפקטיביות המרבית? ראשית, אם ידועה רגישות לחומר מסוים, כמו גליצרין, חובה לקרוא בעיון את רשימת המרכיבים של חומרי הסיכה השונים.

מעבר לכך, המבחר הקיים בשוק גדול במיוחד, ועשוי להיות מבלבל. לבחירת חומר הסיכה המועדף עליכם תוכלו להיעזר בדוגמיות קטנות של חומרי סיכה, אותן ניתן להשיג בקלות, ורק לאחר בחינתם של מספר סוגים שונים, תוכלו לרכוש את חומר הסיכה שהוכיח את עצמו כאפקטיבי ביותר עבורכם.

לצפיה במגוון מוצרי חומר סיכה - לחץ כאן