חיטוב הגוף לנשים הוא תהליך שרבים מאיתנו שואפים אליו יום-יום, אך מתקשים לנהל את השגרה המתאימה: חיטוב הגוף לנשים יהיה אופטימלי ביותר, אך ורק אם נקפיד על תזונה נכונה ושינה מאוזנת לצד חיטוב הגוף לנשים, שיסייעו לתרום לגופנו את הכוח והאנרגיה, כך שנוכל לעמוד בתהליך החיטוב עצמו.


תרגילים של חיטוב הגוף לנשים:

• מתיחת כנף – נעמוד על רגל אחת, כאשר הרגל השנייה שלנו מתוחה באוויר. נניח את היד המקבילה לרגל שבאוויר על הרצפה ונמתח את היד הנגדית לה קדימה. אנו יכולים להחזיק את המתיחה או לנסות להוריד את הגפיים ולהעלות בחזרה, כדי להביא לחיטוב הגוף לנשים איכותי יותר. לאחר מכן, נחזור על התרגיל בצד השני. מומלץ להחזיק את המתיחה במשך דקה או לבצע אותה במשך שני סטים, של 15 חזרות.

• הליכת כוח – נלך לאורך החדר ובכל צעד שניקח, נרד, כמו אנו כורעים להציע נישואין. נניח את הידיים על אמצע הברך, ניקח נשימה עמוקה, נעלה ונחליף בין הרגליים. נבצע שני סטים הכוללים 15 חזרות, למען חיטוב הגוף לנשים.אמצעי עזר של חיטוב הגוף לנשים:

• ליפו-מקס – שורף שומן איכותי המורכב מרכיבים טבעיים בלבד. מטרתו של הליפו-מקס הוא לסייע ולמנוע מגופנו לאגור שומנים, כך שיישרפו מיד כאנרגיה. הוא אף מגביר את יכולות שריפת השומנים של גופנו, בזכות פעילותן של חומצות שומן בריאות כגון אומגה 3 או חומצה לינולאית.
בנוסף, הליפו-מקס מכיל תמציות של קפאין ושל פרי הגוארנה, אשר מסייעות לתרום לגופנו אנרגיה נוספת, שנוכל לנצל לשם ייעול חיטוב הגוף לנשים.

• אבקות חלבון – תזונה נכונה של ספורטאים מצריכה מאיתנו לאכול ריכוז גבוה מאוד של חלבונים, שיזינו את השרירים שלנו ויבנו אותם מחדש, כך שנוכל ליהנות מתוצאת אופטימליות של חיטוב הגוף לנשים.
אבקות החלבון מכילות ריכוז גבוה של חומצות אמינו – החומר שממנו נבנים החלבונים בגופנו. ככל שנאכל יותר חלבונים, כך נוכל לעמוד בפני אימונים אינטנסיביים יותר, נחזק את השרירים שלנו ונמנע פגיעה בהם עקב אימונים קשים.