חברת "יופי אורגני" שמה לב מזמן שהאנשים של היום מעדיפים בריאות ואורגני, על פני כימיקלים וחולי. לכן, הם החליטו למצוא דרך אורגנית ולא מזיקה לייצר את הקרמים שלהם וכך נתגלה הפלא של ג'ל שהחלזונות וסגולותיו.
הג'ל שהחלזונות משאירים מאחוריהם כאשר הם זוחלים, מכיל כמויות גדולות מאוד של חלבון. אותו חלבון שמפרישים החלזונות, הוא בדיוק אותו חלבון שלו אנו זקוקים, כדי להמשיך את תהליך בניית התאים ולהשאיר את העור שלנו, רך, מתוח ובוהק.עד כה הסדרה מכילה קרם פנים, מסכת פנים, סרום לעיניים וקרם ידיים.

מבין סגולותיו של ג'ל החלזונות:

  • מכיל נוגדי חמצון רבים -  משום שג'ל החלזונות מכיל כמות מכובדת של נוגדי חמצון, הוא מגרה את ייצור הקולג'ן בעור שלנו. על-ידי כך, הגוף מצליח לחדש את רקמות העור ביעילות, עוזר לשמור על העור מתוח, רך, נעים למגע וללא כמתים או חטטים שונים.

  • מכיל בין 91%-97% מים המעשירים את הגוף והעור שלנו בפרט בלחות.

  • מכיל רכיבים אנטי-דלקתיים - ג'ל החלזונות מכיל רכיבים אנטי-דלקתיים רבים כגון גופרי, המסייעים לגונן על העור שלנו מפני זיהומים, דלקות ו/או חיידקים.

  • מגן מפני תופעת הרדיקלים החופשיים -  משום שג'ל החלזונות מכיל נוגדי חמצון רבים, הם מסייעים למערכת החיסונית שלנו לשמור עלינו מפני מחלות ניווניות או מחלות שפוגשות בנו בדרך כלל בעת זקנה.

יתרונות מוצרים המופקים מג'ל חלזונות:

  • מתאים לעור שומני - עוזר להקל על תופעת האקנה, מטפל בפגמים בעור, אדמומיות וכוויות בעור הפנים.

  • מאט את תהליך ההזדקנות - ג'ל החלזונות עוזר לעור לייצר יותר קולגן – החלבון העיקרי שבונה את העור שלנו ומשאיר אותו צעיר, מתוח וקורן.

  • תיקון קמטים - ג'ל החלזונות עוזר להעלות את רמת הקולגן בגוף, לכן הוא גם הופך את העור שלכם למתוח יותר ומעלים קמטים קיימים מהפנים שלנו.

רכיבים


כל המוצרים של "יופי אורגני" מכילים רכיבים טבעיים, כגון ריר החלזונות, אלוורה,חמאת שיאה, חמאת קקאו, שמן ארגן, שמן משמש, שמן שקדי מקדמיה, שמן אבוקדו, שמן זרעי ענבים, דבש דבורים ועוד.אין במוצרי החברה אלומיניום, פרבנים, נתרן,סולפט או צבעי מאכל. כל המוצרים הם צמחוניים או טבעוניים. גם במוצרים המכילים רכיבים מן החי, לא נגרם כל נזק לחיות עצמן. יש לציין כי גם ג'ל החלזונות עצמו מופק בחוות גידול אורגנית, ללא שום פגיעה בחלזונות עצמם.