רבים מאיתנו מתפלאים מדוע אנו לא מצליחים להגיע לרמת אחוז השומן הנמוכה אותה הצבנו לעצמנו למטרה בתחילת הדרך. הרי כדי שהגוף שלנו ינצל את מאגרי השומן שלו, הרבה דברים צריכים לקרות. עלינו להתמיד במאמץ לאורך זמן, עלינו להמעיט בצריכה של פחמימות ו/או סוכרים ולצרוך יותר חלבונים בצורה מדויקת, התואמת את משקל גופנו ואת כל זה עלינו לעשות, מבלי לפגוע ברקמת השריר.

 

לפני שנדבר על שורפי שומנים נדון בסוגי השומנים

 

בגוף שלנו יש שני סוגים של שומנים. הסוג הראשון הוא השומן החיוני אשר נמצא באיברים הפנימיים שלנו. שומן זה שומר על תהליכים ביולוגיים ופיזיולוגיים המתרחשים בגופנו ולכן יש לשמור על שומן זה ולא לפגוע בו. הסוג השני הם למעשה מאגרי השומן הנמצאים ברקמות השומן. גם מאגרי השומן מתחלקים לשניים. יש את השומן שעוטף ושומר על האיברים הפנימיים ויש את השומן התת עורי אותו אנו רוצים לצמצם בעזרת פעילות גופנית, שמירה על תזונה נכונה ולקיחה של שורפי שומן טבעיים, שורפי שומן חזקים אשר יסייעו לנו בתהליך שריפת השומן. אם נבחר בצורה נכונה את שורפי השומן הטובים ביותר ונשלבם עם תכנית אימונים מסודרת ותפריט תזונתי מאוזן, נשמור על מסת השריר וכך נצליח לצמצם רק את אחוזי השומן התת עוריים.


להזמנה ישירה של שורפי שומן טבעיים - לחצו כאן

 

טיפים לשריפת שומן בשילוב שורפי שומן חזקים

 

•      מאזן קלורי שלילי (לא מוגזם).

•      צריכת חלבונים בהתאם למשקל גופנו ולסוג האימון אותו אנחנו מבצעים.

•      אכילת פחמימות לאורך כל היום בצורה מאוזנת.

•      הימנעות מאכילת מזונות עתירי שומן והקפדה על אכילת שומנים בריאים כמו אגוזים, שמן זית וכדומה.

•      צריכת שורף שומן חזק, בהתאם לצרכים שלכם.

•      שתיית מים מרובה.

•      צריכה נכונה של המזון בהתאם לזמני האימון.

 

שורפי שומן טבעיים שיסייעו לכם להגיע למראה המחוטב

 

אז בדקנו שלושה שורפי שומן חזקים שיסייעו לנו להשיג את המטרות שלנו בזמן הקצר ובדרך היעילה ביותר. איך עשינו זאת? פשוט מאוד, ניסינו אותם, שאלנו מתאמנים שמעוניינים להפחית את אחוזי השומן, לרדת במשקל גופם ולהגדיל את מסת השריר הרזה שלהם אם הם רוצים לנסות תוסף חדש המבוסס אך ורק על רכיבים טבעיים והנה לכם התוצאות.

 

שורפי שומן הכי טובים אשר מציפים את השוק הן בישראל והן ברחבי העולם כולו מבוססים על חומצת שומן הנקראת CLA. מוצרים המבוססים על חומצת השומן מסוג CLAמומלצים גם כשורפי שומן לנשים ולגברים. למעשה, פעילותה של חומצת השומן גורמת לגוף להשתמש במאגרי השומן שלו ויש לה את היכולת לבלום אנזימים שתפקידם להעביר שומנים מהדם אל התאים שלנו. שורפי שומן חזקים המבוססים על CLAהוכחו כפועלים והם מומלצים לצריכה בתקופת החיטוב. במקביל אליהם יש גם שורפי שומן טבעיים המבוססים על חומצת האמינו ל-קריניטין. חומצת האמינו מסייעת להעביר את שרשראות השומן ישירות אל קרומי התאים וכך מייעלת את תהליך ניצול השומנים בגוף למטרות אנרגיה.

 

מחקרים רבים נעשו הן על שורפי שומן טבעיים המבוססים על חומצת השומן claוהן על שורפי שומן טבעיים המבוססים על ל-קרינטין ונמצא כי הגוף מגיב אליהם, הם אכן יעילים ועושים את העבודה. בנוסף אליהם, יש גם שורפי שומן לנשים וגברים שמבוססים על קפאין אשר מעלים את פעילות חילוף החומרים בגוף שלנו, מסייעים לתהליך פירוק השומנים וגם הם מייעלים את תהליך הפקת האנרגיה על ידי ניצול השומנים. אולם בהחלט המוצר שהפתיע את כולנו, בין שורפי השומן הכי טובים שנמצאו הוא הליפו מקס, שלאחר התמדה יומיומית הצליח להשיג את התוצאות הטובות ביותר באחוזי השומן.


להזמנה ישירה של שורפי שומן טבעיים - לחצו כאן