יחסים מיניים טובים הם המפתח לזוגיות  ובריאה, שמחה, גוף ונפש בריאים. גברים רבים סובלים מתופעה המכונה אין אונות. לרוב, לא מדובר בחוסר חשק מיני, אלא בקושי או באי יכולת להגיע לזקפה מלאה. מדובר במצב פיזיולוגי שמלווה בתסמינים כמו הפרעה בתהליך ההגעה לזקפה מלאה, שפיכה מוקדמת, חוסר חשק מיני - מצב שנגרם כתוצאה מאותה חוסר יכולת.

אין אונות - מה הסיבה?

ובכן, יש כל מיני סיבות שיכולות לעודד מצב של אין אונות כמו למשל שינויים וחוסר איזון במערכת ההורמונלית הגברית, עייפות כרונית, חולשה, חוסר אנרגיה, אי ביצוע פעילות גופנית, מתח ולחץ הנמשכים לאורך זמן, בעיות רפואיות נוספות, מתן תרופות ועוד.

פתרונות טבעיים לאין אונות

יש כמה דרכים שיכולות לעזור וחשוב להבין את המקור לבעיה לפני שמתחילים את הטיפול. אי טיפול בבעיה עלול לגרום לפגיעה קשה בביטחון ובדימוי העצמי, לקשיים במערכת הזוגית ולקשיים מיניים שפוגעים כמובן באיכות החיים. אחת הדרכים לטפל בצורה טבעית באין אונות היא באמצעות תוסף תזונה המורכב מפורמולה 100% טבעית - וי גאמא המותאמת באופן ספציפי עבור גברים הסובלים מאין אונות. הוי גאמא אינו מכיל רכיבים שאינם טבעיים, מאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות ואין צורך במרשם רופא. בנוסף, ביצוע פעילות גופנית התורמת לשיפור זרימת הדם ומעלה את מצב הרוח מה שתורם גם לשיפור האיזון במערכת ההורמונלית מומלצת לטיפול ומניעה של הבעיה.