הטריבולוס הפך בשנים האחרונות לתוסף חובה לספורטאים ולמפתחי גוף, בגלל יכולתו המוכחת לשפר ביצועים. הכל על התוסף שחייבים בתיק האימון

מעודד את הפרשת הורמון הגדילה ובכך תומך בתהליך בניית מסת השריר

טריבולוס הוא צמח מרפא שנחקר גם במערב. בין יתרונותיו הבריאותיים הרבים, יש כמה יתרונות שהופכים אותו לתוסף חובה גם לספורטאים. הוא מסייע בהעלאת רמות הורמון הגדילה ובכך מסייע בהתפתחות וגדילה של השרירים. ובנוסף, הוא עוזר בשיפור הביצועים ומייעל את תהליך שיפור הכושר הגופני בכך שהוא מאפשר לנו להתקדם ביכולות שלנו בזמנים קצרים יותר.

העלאת תהליך הייצור של הורמון הגדילה בעקבות נטילת התוסף, מסייעת בתהליך בניית המסה וחיזוק הכוח השרירי. נמצא כי ספורטאים אשר צורכים תוסף תזונה שלו בונים את מסת השריר שלהם בצורה יעילה יותר ונהנים ממראה שרירי נוקשה וחזק.

לתוסף טריבולוס מומלץ לספורטאים בהנחת ענק לחצו כאן >>

מסייע בהעלאת האנרגיה ומעניק תחושת חיוניות

לא פעם אנו מגיעים לאימון שלנו שאנו כבר עייפים אחרי כל היום או אחרי שנת לילה שאיננה מספיקה בכדי למצות מעצמנו את כל מה שאנחנו יוכלים לתת. תוסף טריבולוס עוזר לנו לשפר את רמות האנרגיה בגוף ולכן ספורטאים אשר צורכים אותו בזמנים הסובבים את האימון נהנים מרמות אנרגיה גבוהות יותר.

לתוסף טריבולוס ייחודי לכושר ופיתוח גוף לחצו כאן >>

מסייע לטיפול בבעיות פרקים ועוזר לשפר הישגים פיזיולוגיים אצל ספורטאים

ספורטאים רבים מגיעים למיצוי היכולות שלהם בשלב מסוים של התהליך. הטריבולוס הוא צמח שעוזר לגוף להגיע למקסימום מהיכולות הפיזיות שלו. יחד עם זאת, במחקרים שונים הוכיחו כי הצמח בעל חומרים המכונים ספונינים, המסייעים להפחית את רמות השומנים בדם, מאזנים את רמות הכולסטרול ומועילים למלחמה בטריגליצרידים ובכל תומכים בצמצום אחוזי השומן ובעלייה במסת השריר.

לסיכום, נטילת טריבולוס על פי המינון המומלץ בזמנים הסובבים את האימון תסייע בהעלאת ייצור הורמון הגדילה, תעודד את תהליך בניית מסת השריר ותתרום שיפור הביצועים.

לתוסף טריבולוס מומלץ למתאמנים וספורטאים לחצו כאן >>