אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

880X142 2

מעודד את הפרשת הורמון הגדילה ובכך תומך בתהליך בניית מסת השריר

טריבולוס הוא צמח בו עושים שימוש ברפואה העממית כבר שנים רבות. מסתבר שהצמח לא רק מסייע בהעלאת רמות הורמון הגדילה אשר בעל תפקיד חשוב בהתפתחות וגדילה של השרירים, הוא גם מסייע בשיפור הביצועים ומייעל את תהליך שיפור הכושר הגופני בכך שהוא מאפשר לנו להתקדם ביכולות שלנו בזמנים קצרים יותר.

העלאת תהליך הייצור של הורמון הגדילה בעקבות נטילת התוסף, מסייעת בתהליך בניית המסה וחיזוק הכוח השרירי.  נמצא כי ספורטאים אשר צורכים תוסף תזונה שלו בונים את מסת השריר שלהם בצורה יעילה יותר ונהנים ממראה שרירי נוקשה וחזק.

מסייע בהעלאת האנרגיה ומעניק תחושת חיוניות

לא פעם אנו מגיעים לאימון שלנו שאנו כבר עייפים אחרי כל היום או אחרי שנת לילה שאיננה מספיקה בכדי למצות מעצמנו את כל מה שאנחנו יוכלים לתת. תוסף טריבולוס עוזר לנו לשפר את רמות האנרגיה בגוף ולכן ספורטאים אשר צורכים אותו בזמנים הסובבים את האימון נהנים מרמות אנרגיה גבוהות יותר.

מסייע לטיפול בבעיות פרקים ועוזר לשפר הישגים פיזיולוגיים אצל ספורטאים

ספורטאים רבים מגיעים למיצוי היכולות שלהם בשלב מסוים של התהליך. הטריבולוס הוא צמח שעוזר לגוף להגיע למקסימום מהיכולות הפיזיות שלו. יחד עם זאת, במחקרים שונים הוכיחו כי הצמח בעל חומרים המכונים ספונינים, המסייעים להפחית את רמות השומנים בדם, מאזנים את רמות הכולסטרול ומועילים למלחמה בטריגליצרידים ובכל תומכים בצמצום אחוזי השומן ובעלייה במסת השריר.

לסיכום, נטילת טריבולוס על פי המינון המומלץ בזמנים הסובבים את האימון תסייע בהעלאת ייצור הורמון הגדילה, תעודד את תהליך בניית מסת השריר ותתרום שיפור הביצועים.

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר