מכירים את המשפט המעצבן ״אולי תירגע״. או ״בא לך להירגע״. כשאנחנו לא רגועים, כשאנחנו עצבניים או לחוצים הסביבה שלנו קולטת את זה ממש מיד ולפעמים גם חווה אותנו בצורה שלא הכי היינו רוצים אבל אנחנו לא חושבים, אנחנו מונעים מהסיטואציה שבה אנחנו נמצאים. אנו חיים בעולם שהוא מלחיץ, אי אפשר להתעלם מזה. בסוף היום, רבים מאיתנו מגיעים למקום שבו הם מרגישים - די! אני לא יכול יותר! אני עייף, אין לי כוח, אין לי אנרגיות, נגמר לי…

זה חלק בלתי נפרד מהמירוץ הזה נגד הזמן, חלק בלתי נפרד מהעבודה שלנו, מכל המשימות שיש לנו לעשות אבל אפשר לסכם את זה במשפט אחד: אלו הם החיים לא? אז מה עושים? איך מתמודדים עם כל הלחץ הזה, הרי בסוף הגוף שלנו יכול לקרוס לו?


ובכן, כן… לחץ, סטרס, עצבים משפיעים לרעה על הגוף שלנו… הם משפיעים על איכות השינה שלנו, על הזוגיות שלנו, על היחסים עם הילדים שלנו, עם המשפחה והחברים, הם גורמים לנו לכאבי ראש, לאכילה מוגברת ואפילו לפעמים לדיכאון. לחץ גורם לפגיעה במערכת החיסונית, לעייפות, לחוסר יכולת לבצע את הדברים כמו שהיינו רוצים לבצע אותם, בקיצור לחץ עושה לנו בלאגן שלם, בראש ובגוף.


אז מה עושים ? הנה כמה דברים שיכולים לעזור לכם…


  1. תחליטו - לחץ מונע ממחשבה. היא יכולה להתחיל מכל מקום המחשבה הזאת ולכן התפקיד שלכם הוא להיכנס לפרופורציות ולהחליט, אני שולט בלחץ הזה ולא הוא שולט בי. אז בפעם הבאה שמחשבה שמלחיצה אתכם מגיעה כתוצאה מאירוע מסוים בואו נגיד, המינוס בבנק גדל ואתם מתחילים להזיע בידיים, הראש מתחיל לכאוב, השרירים נתפסים אל תברחו לדברים הרגילים שאתם עושים בין אם זה שיחת טלפון, שתיית משקה אלכוהולי, אכילה של משהו מתוק. תתמודדו. תחשבו פרקטי, מה עושים כדי לעשות את זה ליותר טוב, כדי לשנות. לא סתם אומרים שמחשבה מייצרת מציאות - אתם צריכים לשלוט במוח שלכם ולאמן אותו ולא להפך.

  2. תעשו דברים מרגיעים - לכו לים, צאו עם אנשים שעושים לכם טוב, תרגלו נשימות, תתחילו לתרגל יוגה! אלו דברים שיכניסו אתכם לשגרה רגועה יותר, פחות מלחיצה, פחות חרדתית מה שיאפשר לכם פשוט להתמודד בצורה טובה יותר עם כל מה שקורה בחיים שלכם.

  3. כדורים טבעיים להרגעה - על אפרון שמעתם?. אפרון הוא פיתוח חדשני, פטנט ממש המבוסס על צמחי מרפא המסייעים למערכת העצבים לחזור לאיזון בזמן שאנו נמצאים במצב של לחץ. אפרון בטוח לשימוש, אינו גורם לתופעות לוואי והוא פשוט יסייע לכם להרגיש יותר טוב, להיות יותר אנרגתיים, פחות לחוצים, פחות עייפים וישפר את איכות החיים שלכם.

  4. תאכלו בריא - לא סתם הסינים אומרים כי מה שאנחנו מכניסים לגוף שלנו משפיע על כל השאר. החיים המודרניים לא רק מאופיינים בעבודה המתחילה מוקדם בבוקר ומסתיימת בלילה, הם גם קשורים לתזונה לקויה, חוסר פעילות גופנית ולכן זה הזמן להחליט ופשוט לעשות שינוי.

להזמנה ישירה של כדורי הרגעה - לחצו כאן